Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szex és barátság vége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex és barátság vége?

Figyelt kérdés

Szóval tudom, hogy én vagyok a legmarhább csaj a világon, de a legjobb fiú barátommal megbeszéltük hogy barátság mellé hozzáteszünk még egy kis extrát. Csak hogy én belezúgtam. Ő pedig nem hinném. Egyezer régen amikor még csak barátok voltunk utaltam rá,hogy többet szeretnék esetleg,akkor visszautasított. Ennek 2 éve már.

Most félek neki elmondani mert akkor a szex is ugrik. Beszélgetünk, programokat csinálunk együtt, aztán szex majd összebújva elalszunk. Melyik csaj ne lenne egy idő után szerepmes ilyen körülmények között??:/

Aztán amikor éjjel hazamegy utána általában reggelig sírok és megígérem magamnak hogy szó nélkül eltűnök az életéből. Persze ez nem megy,hoszen a legjobb barátom,lelkitársam,beleszerettem.

Ha ismerkedni próbálnak velem pasik,automatikusan azt mondom,hogy van barátom. Pedig hát ő nem a pasim....

Mit tegyek? Hogyan érhetném el hogy együtt legyünk.

Ne írjatok olyanokat hogy felejtsem el szakítsam meg a kapcsolatot,mert ezt nem akarom! Nem tudom megtenni!

Szóval ha van ötletetek hogy mit tehetnék,hogy együtt legyünk légyszi írjátok meg:(

19L



2018. márc. 28. 00:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
20%

Tipikus, sablonos, unalmas, kutyahetkoznapi pitsa vagy.

Ha egyszer belezugtal...miert akarsz tole szexet is?

Mazoista vagy? Szereted a fajdalmat?

Vagy szimplan bolond, hulye?

Nem ertelek.

Menj inkabb aludni, a szadat pedig TE MAX A FERFIAK KIELEGEITESERE HASZNALD. MERT ERTELEM NEM NAGYON VAN BENNED.

2018. márc. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ha ő nem akar tőled ennél többet, akkor nem tudsz mit tenni. Beszélhetsz vele erről, elmondhatod neki, hogy mit érzel és mit szeretnél, viszont nem erőltethetsz rá egy kapcsolatot. Szóval bármennyire is fog fájni, de ha ő nem így érez irántad, akkor muszáj lesz ezt elfogadnod.

Annyit tehetsz, hogy legközelebb ne menj bele egy ilyen kapcsolatba ha tudod, hogy érzel valamit a másik iránt és tudod, hogy neked ennyi nem lesz elég.

2018. márc. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

nagyon de nagyon hasonló helyzetben voltam, csak fordított felállásban (én vagyok a ffi).

Én többet akartam mindig is, viszont megtapasztaltam, hogy ha csak utalást is teszek erre vonatkozólag akkor csak romlik a viszonyunk, távolabb kerülünk egymástól.

Én EGÉSZEN akartem őt, minél többet belőle. Ha bárkinek beszéltem róla, nem volt kérdés hogy páromként, szerelmemként említem őt. Számára viszont egész mást jelentett az egész. Részéről inkább önző vonások mutatkoztak, azaz a saját testi kielégülése volt a cél, amit én, mint bizalmasa biztosítottam. De kb. ennyi, semmi több.

Ja, mindemellett még nekem részletezte hogy hányan és hogyan udvarolnak neki....

A nagyon-nagyon közeli múltban tettem fel csak magamnak a kérdéseket:

meddig akarom én ezt a számomra 30%-ban szép, DE 70%-ban lélekromboló állapotot fenntartani???

biztos hogy csak ennyi érzelmet érdemlek az én őszinte szerelmemért cserébe???

Ezek, és az ehhez hasonló kérdések hozták meg azt a döntést amit a kérdéskiírásodban megtiltottál :-)

(azaz felejtés, kapcsolat megszakítás)

Elmondanám, hogy a döntés után sokkal könnyebbnek érzem magam. Mert ugyan egyelőre nincsen senkim, de nyitottá váltam arra hogy beengedjek az életembe mást, akivel méltóak leszünk egymás szeretetére. Tehát lezártam a BIZTOS rosszat, de megnyitottam a lehetőséget a LEHETSÉGES jóra.

41 f

2018. márc. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
77%

Én ezen átestem a legjobb fiú barátommal, csak szex nélkül. Ennek is oka van.

Volt idő, amikor szerelmes voltam belé. Mondhatni első nagy szerelem volt részemről, vágytam volna többre, de részéről ez viszonzatlan volt. Ő sejtette, én soha nem mondtam ezt neki addig, amíg ez az érzés jelen volt. De egy napon, valaminek a kapcsán, sírva mondtam el neki ami mindvégig bántott és akkor mondtam el önszántamból azt is, hogy szerelmes voltam belé. Azután, hogy magamban lerendeztem ezt az érzést, ez a vallomás pedig ennek a lezárása volt.

Olyan szintű volt ez a "vallomás", hogy még ő is elérzékenyült, pedig nem olyan fajta. Sajnálta, hogy nem tudja viszonozni. Pedig én csak azt mondtam el, ami volt, a tényeket, utólag.

Saját magamban, a saját érdekemben döntöttem úgy, hogy elmondom neki és ezzel le is zárom a történet ezen részét. Mert nekem így volt könnyebb, sokkal jobb lett utána.

Mérlegeltem, az alábbi kérdések segítségével:

Megéri azért elveszíteni egy számomra fontos embert, mert én szerelmes lettem? Megéri kockáztatni a barátságunkat a szerelemért? Van értelme együtt lenni x ideig, aztán szakítás után egyszerre elveszíteni a barátot és a szerelmet?

Minden egy hatalmas NEM volt a válasz. Nem bántam meg. Mert így mindig mellettem van, nincs kockázat, hiszen barátok tudtunk maradni.

Azóta is azt mondom - ahogy ő is -, hogy fontosabb nekem ő annál, hogy szexeljek vele, vagy együtt legyünk, mint egy pár. Inkább vagyok a legjobb barátja hosszú éveken át, mint a barátnője x hónapig, évig. És ehhez, hogy te is így gondold, idő kell. Erre meg kell érni. Mérlegelj te is, hátha eljutsz oda, ahova én: soha nem mondanék le a barátságáról, mert ez pont így jó, ahogy van.

Mindeketten tudjuk mi volt anno, és mindketten tudjuk, hogy mi van most. Soha, egy csók sem volt köztünk, és utólag már nem is bánom. :)

A barátságunk ettől nem szakadt meg, sőt, erősebb lett.

2018. márc. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
31%

Ne haragudj meg rám, nem jut semmi eszembe, amivel tudnék neked segíteni,de van egy mondás ,ami eszembe jutott, a barátom szokta mondogatni. Akár hányszor erre gondolok, mosolyt csal az arcomra, szóval remélem neked is fog. ''Jut is, marad is'' :D


Viccet félretéve lehet akad egy ötletem :D Mondjuk mi lenne, ha beszélnél vele? Azóta változott minden.. Én Pl nem tudnék egy számomra közömbös nővel lefeküdni :D Sok sikert, én szorítok neked! Ne szomorkodj, a szomorú nők elszomorítanak :( :( :( :( Aztán majd írd meg mi volt :D


22/F

2018. márc. 28. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Kívülállóként nyilatkozok..


Tartom a kapcsolatot egy exemmel, csak beszélgetés címmel. 2 éve jár hozzá egy csaj, akivel sosem jártak, a csaj takarít nála néha, eljárnak helyekre, szex meg összebújás.


Minden egyes alkalommal rendkívül lekezelően nyilatkozik róla az exem, pedig egyértelmű, hogy a csaj már belezúgott, hisz épeszű lány nem takarít és dug kétévig azzal, aki nem szereti. Ezt sejti az ex is, de amíg nincs kimondva, nem érzi úgy, hogy kihasználná.


Nagyritkán szexel másokkal is, nálam is bepróbálkozott, ugyanúgy viselkedett, mintha szeretne, de tudom, hogy nála ez nem jelent semmit, ugyanezt csinálja mindenkivel.


Remélem nem az ő szexpartnere vagy..


Szóval biztos, hogy sejti, hogy szereted, de kihasznál ennek ellenére is, mert neki így kényelmes. Nehéz elhinni, de van, hogy ezek a gesztusok nem jelentenek semmit.


Mindenkinél mást kell nézni, amiből megállapíthatod, hogy fontos vagy neki. Beavat az életébe? Bemutat a rokonainak, az anyjának? Költ rád? A barátait ismered? Ne tévesszen meg a viselkedése, vannak olyanok, akik erős érzelmek nélkül ölelik a másikat és puszilják..


Pusztán azért csinálja, mert neki arra van szüksége, te nem számítasz. Nem fog szeretni, ha eddig nem szeretett beléd.


Valld be őszintén, amit érzel, aztán ne keresd. Ha mégis szeretett, keresni fog, ha nem, akkor pedig nem vesztettél sokat, sőt csak nyertél.

2018. márc. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
20%

"Beszélgetünk, programokat csinálunk együtt, aztán szex majd összebújva elalszunk. "

Kis szívem, attól még, hogy nem nevezitek nevén, attól még ez már erősen párkapcsolat :)

Csak kimaradt a bevezető rész: az udvarlás :)

2018. márc. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz helyzet ez. Én a mindent vagy semmit elvet vallom az élet más területein is, így az ilyen kompromisszumokkal átszőtt helyzetekből igyekeztem mindig nagyon hamar kimászni. Neked is csak ez lenne a tanácsom. Azt mondod barátok vagytok és azt is megbeszéltétek, hogy extraként szexeltek is a barátság mellé. Tehát nem egy szimpla összegabalyodásról van szó. Így a legjobb ha megmondod neki, hogy te többet érzel már mint barátság és így már nem vagytok barátok, de kapcsolathoz is kevés ez így.

Szerintem a legjobb opció ha a szex témát parkolópályára teszed és közlöd vele ha többet akar akkor úgy álljon hozzá a dolgokhoz, ha nem akkor pedig meg kell szakítani a kapcsolatot vele. Ezt már elszúrtad, de így húzni nem érdemes a dolgot. Ez már nem barátság, még nem szerelem, szexkapcsolatnál több... meg se tudod rendesen címkézni mi van köztetek.

2018. márc. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Èn is voltam hasonló cipőben. Volt az èletemben egy fèrfi akit nagyon szerettem ő engem nem. Meg is mondta hogy laza kapcsolat lehet többet ne várjak. Ha probáltam pedzeni hogy szeretem ő távolodott. Csomó programra mentünk közösen, együtt aludtunk, mèg nyaralni is együtt mentünk. 2 èvembe telt őt lezárni, de a mai napig meddziről kerülöm, nehogy találkozzak vele.
2018. márc. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
55%
Nem értem az 1-est miért kellett lepontozni. Másrészt, hanyagold a sexet, mert még nem nőttél fel agyilag, habár 19 vagy. ha képtelen vagy egy embert elfelejteni, és jól tudod, hogy kihasznál, akkor viseld egészséggel. Barátság fiú-lány között meg nem léteik, max. haverság. Gyenge karakterű ember lehetsz, ha beismered, hogy szenvedsz, de egy dugásért képtelen vagy befejezni ezt az egészet.
2018. márc. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!