Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ennek a vége?

Figyelt kérdés
22éves vagyok meleg, és szerelmes a hetero haveromba. Nagyon szerelmes vsgyok belé, érte élek miatta erdemes minden reggel fel kelni. Segítek neki minden honapban a kártyáit töltöm, ajandekot adok neki, pénzt is adok neki amit nem kérek vissza. Csak az a baj, hogy ő sokszor ezek ellenére is bánt engem, érzelmileg. Mert ha kicsit merges vagyok ra hogy nem keres ugy veszi számonkerem es bant hogy szalljak le rola, nem vagyok en a csaja, nem vagyok senkije. Ugy mondd lelkileg szerintem kihasznal, es minden igyekvésem ellenere úgy tesz mintha semmit sem erne az amit teszek érte. Ilyenkor nagyon szomorú vagyok, es kepes lennek csinalni magammal valamit hogy ne erezzem a fajdalmat amit okoz, vagy csak hogy jobban figyeljem rám es jobban számitsak neki. A barataimrol le mondtam mert neki nem voltak szimpik, es mar csak ő van nekem. En itthon a szobamban varok egesznap hogy irjon. Ki se mozdulok,nem is mehetek mert fel hogy talalkozom a volt barataimmal. nincsenek mar barataim. Csak ő letezik szamomra. De lelkileg mar ki vagyok készülve. :-(

2015. ápr. 1. 23:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok meleg, de ez olyan, mint mikor szerelmes voltam egy lánybarátomba, állandóan csak rágondoltam, de túl kellett rajta tenni magamat, mert esélytelen volt. Heteroszexuálisnál nem lesz esélyed, hagyd az egészet, nincs mit tenni!
2015. ápr. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sírás, meg depresszió. Az lesz a vége. Bár úgy látom az utóbbi már megvan.

Szerintem, ne adj neki több pénzt, ajándékot. Hagyjad. Ne keresd. Tudom, nehéz. De kicsit ki kell vonulnod az életéből, hogy rájöjjön, mennyit is értél neki.

Ha hetero, akkor járni ugye sosem fog veled, tehetsz bármit is. De barátok lehettek. Ahhoz viszont az kellene, hogy tiszteljen és nem használjon ki.

2015. ápr. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sokszor azt veszem eszre hogy en nem is igazan erdeklem még baratilag sem. Mert ha vele van problema vagy ő csaladjaval van valami en erdeklodom es probalok segiteni. De az en anyukam daganatos beteg, de azt sem kerdezi meg hogy van, mi hogy vagyunk, hogy viseljük. :-(
2015. ápr. 1. 23:59
 4/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, nem akarlak megbántani, de itt te vagy a buta. Pontosan tudod, hogy hetero, persze hogy kihasznál, minden h"lyeséget megteszel neki.

Magadat kínzod ezzel. Soha nem fog szeretni, tehetsz bármit, a csillagokat is lehozhatod.

Te sem szereted a lányokat, ő a fiúkat. Ez szerintem elég egyszerű. Magadnak teszel jót azzal, ha sz@rsz a fejére. Hidd el nem csak ő létezik számodra. Jön majd valaki, aki ugyanúgy viszont fog szeretni. Ez pedig veszett ügy, sajnálom!

2015. ápr. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 R8 válasza:
Igazuk van a hozzászólóknak,ne hagyd magad és keres más barátokat vagy akár párt magadnak,aki vagy akik megérdemelnek téged,tudom nehéz túl lenni rajta,de hidd el mikor,már túl leszel rajta ,akkor másképp látod a dolgot.Minden jót neked
2015. ápr. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ő csak azt használja ki rajtad amit hagysz. Te tudod ő nem meleg nem kéne erőltetni a dolgot mert csak te iszod meg a levét és mész tönkre idegileg keress egy meleg bárt és ismerkedj ott. A heterókat meg hagyd meg a másik nemnek.
2015. ápr. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ismeros helyzet. El kell szakadnod tole. Tobbet ne foglalkozz vele, csak kihasznal. Nem eri meg hogy miatta menj tonkre. Szakits meg vele minden kapcsolatot, es menj vissza a regi baradaidhoz, vagy keress ujakat. De az bizos hogy ezt a kapcsolatot meg kell szakitanod! O nyilvan nem fog sosem szeretni teged ugy mint te ot, de ahogy elkepzelem most se "szeret" semennyire. Csak kihasznalja a helyzetet. Az ilyet hagyni kell a francba.
2015. ápr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell ide a kertelés, egész egyszerűen hülyét csinál belőled. Felejtsd el, szakíts meg vele minden kapcsolatot. Így lesz a legjobb, minden szempontból.
2015. ápr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!