Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltál már valaki számára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már valaki számára tökéletes? Vagy szeretnél az lenni?

Figyelt kérdés
azt hiszem hogy én már voltam. De elcsesztem..Nem hinném h valaha lesz még, aki ezt gondolná rólam.

2018. márc. 29. 07:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vagyok és nagyon jó érzés! :-)
2018. márc. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

Volt, hogy azt hittem, az vagyok, de becsapott, nemis tartott sokáig, csak egy hónapig, vagy kettő, vagy egy-két éjszakáig. Most már tudom azóta, hogy ha valaki annak állít be, az nem szerelem, hanem fellángolás, hirtelen érzett vágy. Nem akarok többé ilyenekbe keveredni. Szeressen és fogadjon el úgy a másik, ahogy vagyok, a hibáimmal együtt.


Mikor nekem valaki tökéletes volt, akkor ezt jelentette, a hibáit megismerve csak méginkább szerettem, mert ha szerettem, az őszinte volt, nem csak egy hirtelen jött "szél"... 24/l

2018. márc. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

Jó vicc.

Ahhoz elmeroggyantnak kellene lennie az illetőnek, hogy ezt gondolja rólam.

2018. márc. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én mindenki számára tökéletes vagyok! :D
2018. márc. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem akarok tokeletes lenni csak eleg jo

Es visszont is ne tokeletes legyen szamomra csak eleg jo


A tokeletesseg zavaro unalmas fusztralo dolog. Szamomra inkabb negativ mint pozitiv.

2018. márc. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%

Ha elcseszted, miért nem próbálod meg visszacseszni?

Csak sajnáltatni akartad magad?

2018. márc. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
11%

Tökéletes? Olyan létezik? Szerintem nincs ilyen. Ha valaki azt mondaná rám akkor azt gondolnám, hogy álomvilágban él és egy általa látott képet imád, nem engem. Mindenkiben van hiba, tökéletes nincs és ebben pont az a jó, ami a rossz is: mindenki pótolható.


Elcseszted? Nem gond, jön a következő. Ilyen az élet.

2018. márc. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%

A tökéletest gondolom úgy értette a kérdező, hogy a másik számára az. Mivel el tudja fogadni a hibáit, vagy számára nem hiba az a "hiba". Tehát létezik tökéletes!

Ha elrontottad, miért nem próbálod helyrehozni?

2018. márc. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Voltam, de akkor már nem voltam független.

Csupán 1 hónapra hozott össze minket az élet (részemről szigorúan baráti, részéről plátói alapon), de nagyon fontos lett nekem. Ha nem lett volna párom, akkor azt mondtam volna, ő az igazi. Azt hiszem, a lelki társam volt, elfogadott olyannak, amilyen voltam akkor, mindenestül.

Évekig próbáltam nem gondolni rá, és mire elszántam magam, hogy megkeresem, már késő volt :(


Most pedig szeretnék valaki számára tökéletes lenni, bár annyira még nem ismerem, szóval nem tudom, neki mi a fontos. Azon vagyok, hogy kiderítsem.

2018. márc. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Számomra van egy ilyen személy. Aki tökéletes. Én senki számára nem voltam soha az, még megfelelő sem, nemhogy több.
2018. márc. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!