Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, szerintetek is ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, szerintetek is ilyen a tökéletes nő?

Figyelt kérdés

Mármint, ami a testalkatot illeti.


[link]

[link]

[link]


Sok hasonló alakú lány panaszkodik itt, hogy túl vékony (lehet egyáltalán egy egészséges nő "túl vékony"?!), nem talál megfelelő ruhákat, holott az ilyen testalkaton minden mutat.

Teli a plakátok ilyen modellekkel, az instagramon is ők a legnépszerűbbek, illetve szinte mindent hasonló lányokkal adnak el.


Női szemmel szerintem ez a legszebb testalkat, imádnám, ha én is genetikailag ennyire filigrán, pici mellű lehetnék.


2018. febr. 23. 19:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
72%
Lehet a többségnek bejövős, nekem nagyon nem.
2018. febr. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
78%

Elöször is a tökéletes nő nem merül ki a külsőben.


Nekem speciel ezek a testalakok amik bejönnek igazán. Viszont ismerek olyan embert, aki szerint deszkák és mellük sincs.

2018. febr. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
78%

Ezek lányok.

A nőknek van mellük ès fenekük.

Nem kövér de olyan latinos legyen egy nő!

2018. febr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
73%
Nem mondom, hogy ellöknék magamtól egy ilyen nőt, de a kicsi mell nem jön be, és jobban tetszik, ha nem ennyire vékony valaki.
2018. febr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%
Nekem ez kislányos. Ráfekszem, meghal.
2018. febr. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
43%
"# -5 :XD!
2018. febr. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Diavolino44 ***** válasza:
68%
Nekem is kislanyos, arcra szepek, de testalkatra, b-kosartol kezdodik a noies testalkat (legalabbis nalam).
2018. febr. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
88%
Jó az alap, de lehetne húsosabb. Gyerekek, pont ma láttam egy nagyobb, kerek popsijú lányt feszes farmerban. Valami hihetetlen szexi a nagyobb popsi, husisabb combok, de hozzá formás vádlik. Pont azon gondolkodtam, hogy egyre jobban odavagyok a szexin husisabb nőkért, tipikus feleség típusok. 🙂
2018. febr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
79%
Kik ezek a kislányok? 60 kiló fölött kezdődik egy nő.
2018. febr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
57%

Én nő vagyok, de szerintem ezek a lányok nem egészségesek, és akárhogyan nézem nem szépek. Kb mintha nemrég jöttek volna Auswichből... Egy nő nem ilyen. És nem ismerek egyetlen férfit sem akinek ez tetszene. Mind szeretik ha egy nőnek van melle, feneke, szép combja, és most nem D-s mellekre, meg nagy zsírseggre gondolok...


És nem, egyáltalán nem szeretnék ilyen lenni.


Viszont aki genetikailag ilyen, és nem azért mert joghurton meg hashajtón él, az ne keseredjen el, azért az látszik ha ez természetes és nem kényszer. Ők biztosan bárhol kapnak ruhát, és a legszebb fehérneműk is csak kis méretben vannak... Hiszen valóban rájuk terveznek mindent, a nagyobbak csak a módosítások.

2018. febr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!