Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Röhejesen szánalmas vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Röhejesen szánalmas vagyok, képtelen vagyok bepasizni. Mindenki, de mindenki kapcsolatos lesz előbb-utóbb, csak én nem. Mi a rákot kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

Válogatós vagyok.

És ezzel egyszerűen nem tudok mit kezdeni. Már ahhoz is mindennek klappolnia kell, hogy valakivel élőben is találkozzak, levelezzek. És akkor még általában ezután jön élőben a feketeleves, pl. hogy nem túl jó a randi.

A megfelelő pasik foglaltak, vagy pedig én nem kellek nekik; mert bár nem vagyok csúnya, de nem vagyok az a megfordulnak-utána-az-utcán külsejű cicababa sem.

Személyiségem szerintem, ezen kívül, hogy válogatós vagyok, okés, munkahelyemen is mindenkivel kijövök, bírnak, dolgozom, háztartást vezetek, nem vagyok elhízott, megvan a magamhoz való eszem is.

Ha meg mégis összejön valami, 1 hónapig sem tart; legalább ne tettem volna nyilvánossá. :[

Közben meg emészt a magány iszonyatosan... 26 éves létemre...


2018. márc. 29. 18:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%

"nem vagyok elhízott",hát pont nem ezen múlnak az értékeid.

Ha valakinek kellesz annak szőröstől-bőröstől kellesz. Az oké,hogy meg kell fogni valakit külsőre is,de meg is kell tartani. Válogatóa vagy azt írtad, nehezen adsz randit,akkor, hogy várod el,hogy teperjen utánad bárki?

Adj nekik több esélyt,és ne keresgélj,csak élj a lehetőségekkel.

2018. márc. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem túl korán ítélkezel, túl korán alkotsz véleményt másokról, több időt kéne hagyni arra, hogy megismerkedjetek.


első időben nem tudja mindenki teljesen önmagát adni, a legtöbben próbálnak megfelelni a már már irreális elvárásoknak...

2018. márc. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szóval irreálisan magasak az elvárásaid, miközben benned semmi extra sincs, és csak az alapvető kritériumokat tudod felmutatni magadban. Azért senki sem fog teperni utánad, mert dolgozol, meg nem vagy hájas.
2018. márc. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ja, saját magadnak teszed tönkre az esélyeidet szándékosan. Amíg nem változtatsz, nem váj eléggé.
2018. márc. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
54%
*fáj, sry
2018. márc. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Peldaul normalisan fogalmazz, mert ilyen szoveg nem az ertelmes ferfiakat fogja vonzani.
2018. márc. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

"Mi a rákot kezdjek... " Hát. Engem ezzel nem győztél meg, hogy te vagy a nagy ő, bocsi.


Feketeleves, hogy nem túl jó egy randi? Akkor mi lesz később, ha szerencsétlen srác nem tud mindig tökéletes lenni?

2018. márc. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
48%
17: Az csak a srác szerencséje, ha nem jön össze a randi, és megmenekül egy ilyen "nőtől".
2018. márc. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!