Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ha érdekel titeket egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha érdekel titeket egy srác, akkor azt hogyan mutatjátok ki vagy hogyan próbáljatok a tudtára adni? 23F

Figyelt kérdés

Adott egy nő, akivel már régóta szimpatizálunk és semerre sincs előre lépés.

Személyesen mondta nekem, hogy írjak neki, de a megszokott egy szavas válaszokat írja továbbra is, amiből arra tudok következtetni,hogy csak szórakoztatom. Egy időben ezért nem is irtam neki, aztán megkérdő jelezte, hogy miért nem írok neki, erre meg csak annyit válaszoltam, hogy sok dolgom volt.

Érzem, hogy küldi felém a jeleket, de olykor azt is, hogy csak félre értem őket. Nem akarom félre értelmezni és ezért se halad semerre a dolog.

Valami tanács?



2018. márc. 29. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Srácokkal nem foglalkozunk. Csak férfiakkal. Ők meg tudják, hogy hogyan kell a jelekből olvasni. Mert figyelnek. Figyelj te is, beletanulsz.
2018. márc. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a tapasztalatom, hogy vannak olyan emberek, akik nem nagyon szeretnek neten irogatni, ilyenkor néha nem is tudom, hogy mit akarhat a másik, viszont aztán személyesen meg teljesen más velük, mert ott viszont bármiről és bármennyit lehet velük beszélgetni és egyértelművé teszik, hogy mit szeretnének. Szóval szerintem a netes ismerkedés, irogatás helyett inkább egy randit kéne összehozni és valószínűleg akkor már tisztábban fogsz látni.
2018. márc. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Randit már kilőttem 5. próbálkozás után. Már csak az érzéseimre meg a reményre hagyatkozok.
2018. márc. 29. 23:03
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem hajlandó veled találkozni az csak unaloműzésre használ.... Ha nem jelentkezel nem azért ír rád ,mert akar valami tőled, hanem ezzel próbálja fenntartani a látszatot és ösztökélni Téged, hogy strapáld magad.

Ne legyél buta, inkább olyan nőre pazarold az energiádat aki valamit viszonoz is belőle.

2018. márc. 30. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A #3 válaszod alapján szerintem ne erőltesd.

Ha 5ször randira hívtad és 5ször elutasított, akkor nem is fog haladni ez semerre sem. Akármilyen jeleket is küld, azokat vagy te értelmezed félre vagy csak a saját maga szórakoztatására küldözgeti.

2018. márc. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!