Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit szólnátok, ha a barátnőtök így csalna az étteremben?

Figyelt kérdés

Elviszed étterembe, neked kéne fizetni, de elvileg talál valamit az ételben, ami nem oda való, és ezért a pincér esdekel a bocsánatáért, s ingyen van az egész vacsora.

Nem tudom, hogy igazi volt-e vagy csak odavitt valamit, előre eltervezve az egészet. Friss kapcsolat, kételkedem...


2018. márc. 30. 08:48
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem értem a problémát
2018. márc. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Nem is biztos, hogy csalt. Miért kételkedsz?

Mi volt benne amúgy?

Én tavaly nyáron a lángosban találtam egy jó hosszú, fekete hajszálat, egyértelműen bele volt sütve, visszaadták a pénzt, és felajánlottak egy másikat. Nem kell kitalálni ilyesmit, sajnos előfordulhat.

2018. márc. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem a táskájából vette elő, valami kis műanyag darab lehetett.
2018. márc. 30. 09:22
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Nevetnék és figyelnék mint állat, hogy vajon legközelebb is bejátszik e valamit. Engem szórakoztatnak az ilyesmik. Már amíg nem égő vagy egetrengető bunkóság.
2018. márc. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
Ha bebizonyosodik, hogy ő csinálta, akkor repülne
2018. márc. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%

Rendkivul szanalnas, fillerbaxo olcsojanos.

Tobb randi nem lenne.

2018. márc. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez is egyféle hazugság - szóval nem nagyon szeretném megtudni, még hányfélét tud?
2018. márc. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Én meg azért vágnálak ki, mert rögtön azt feltételezed a másikról, hogy hazudik. Mi van, ha nem hazudott? Vidd el még egyszer enni valahová, ha ugyanezt bejátssza, akkor már egyértelmű.
2018. márc. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez nem valami filmben volt?
2018. márc. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!