Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 170 vagy az alatti srácok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

170 vagy az alatti srácok! Eddig hány barátnőtök volt és mi miatt váltatok el?

Figyelt kérdés
Kifejezetten alacsony pasik véleményére lennék kíváncsi, mert itt a gyk-n szinte minden lány szentül meg van győződve arról, hogy az alacsonyság nem hátrány, de nekem még sosem volt barátnőm, mert mindig visszautasítottak a magasságom miatt (kb. 169-170). Ezért is lennék kíváncsi, hogy más milyen sikereket ért el alacsonyként és valóban megalapozott a gyk-s nők állítása. Feltétlenül írjátok körül, hogy milyen kaliberű barátnőitek voltak (alkat, magasság, arc, mell stb.). Ezt csak azért kérdezem, mert egy bányarémet én is bármikor találhatnék magamnak, de ne kelljen már bocsánatot kérnem azért, ha igényes, elegáns, tanult pasiként nekem is van egy alap teljesen indokolható elvárásom a csajokkal szemben.

2018. márc. 4. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Nekem a baráti társaságomban a legalacsonyabb csávó a lecsajozósabb. Szóval tényleg nem ezen múlik. Neki a stílusán leginkább szerintem.


Nálad érezni, hogy eleve egy elég megfelelési kényszeres valaki lehet, nem egy bátor vagány valaki. Lehet ezeken kellene dolgoznod.

2018. márc. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

170 vagyok, 30 éves, 5. barátnőm van most.

1: én 18 voltam, csaj 15 éves. A szülők ott áskálódtak, ahol tudtak, tiltották, ordibáltak stb. 2 évig bírtuk, majd végül ők elköltöztek másik megyébe és nem tudtuk megoldani a távkapcsolatot. Kifejezettem szép volt arcra és testre is (átlagosnál jobb test, nálam valamivel alacsonyabb, melle kicsit kicsi).

2: az anyja egy hatalmaskodó, férfigyűlölő nő volt, aki mindig csicskáztatta a férjét. Egy neves egyetemen volt egyébként tanár a nő. A csaj kezdte átvenni ezt a basáskodó viselkedést, így én szakítottam. Arcra átlagos, testre is afelé hajlott, de a melle baromi jó volt. 4-5 centivel magasabb volt nálam.

3: Átlagos-átlag feletti arc, kicsit duci (mellei viszont neki is jó nagyok), velem egy magas. Távkapcsolatnak indult, minden hétvégén elmentem hozzájuk, ahol még villany és víz se volt bevezetve, később kiderült, hogy aranyásó, aki rajtam próbált kijutni ebből. Bolti eladó volt.

3,5: volt egy üldözési mániás csaj, 2-3x szexeltünk, de totál dilis volt. Meggyőződése, hogy fel fognak robbanni az erei a szextől stb. Szép arc, szép test, kicsi mell, borult elme. 150-valamennyi volt.

4: Nála komolyan féltem szakítani, többször is gyilkossággal fenyegetett, utána hetekig zaklatott. A kapcsolatunkban is ilyen volt, szintén 2 év volt, sok is. Átlag-átlag alatti arc, normál test, közepes mell. Nálam valamivel kisebb, talán 165-167 cm. Diplomás volt egészségügyben.

5: a jelenlegi is. Szép arc, kicsit telt alkat (amire még jó szex közben hozzáérni, de több súlyfelesleg ne legyen, szerencsére sportol), kicsi mell, 166-168 cm magas kb. Diplomás, most 24 éves, hamarosan összeöltözés. Néha fura, eléggé szétszórt, de nagyon kis szeretetteljes. 3 éve együtt.

2018. márc. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%

"Diplomás"

Hova szarjak?

2018. márc. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Magasabb vagyok, de nem sokkal. 7 volt, a szakítások oka pedig mindig egyedi.

1. dobott, 165 körül, kicsit duci, szép arcú és nagy mellű. Tapasutalatlan és béna voltam.

2. 175 körül, velem kb egy magas, vékony, feszes alkatú, közeprs, de feszes mellekkel. Távkapcsolat miatt nem tudtunk eleget együtt lenni.

3. 177-170 körül, átlagos alkatú, szépa arcú, szemüveges, közepes keblekkel. Nem voltunk egy hullámhosszon.

4. nálam magasabb, sportos alkatú, szép arcú, nagy mellű. Máig nem tudom, hogy miért lett vége...

5. 160 körül, vékony, törékeny, nagyon szép arcú. Teljesen egy hullámhosszon voltunk, de sajnos a családjával kiköltözött vidékre. Egy darabig működött a távkapcsolat, de egyetem és munka mellett csak heti - 2 heti rendszerességgel találkoztunk és vége lett. A legkiegyensúlyozottabb kapcsolatom volt.

6. Nálam 17 centivel magasabb, erős testalkatú, hatalmas mellekkel és nagyon szép arccal. Nagyon békés és végtelenül kedves teremtés volt, de nagyon alám rendelte magát. Unalmassá és egysíkúvá vált.

7. Másik véglet, idővel uralkodni akart rajtam.

2018. márc. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

166 cm vagyok.


1. kapcsolatom 7 évig tartott, végül a lány szótlan lett, beforduló és nem volt hajlandó kommunikálni

2. kapcsolatom 2 éves volt, megcsaltak

3. kapcsolat pár hónapos, de egymás agyára mentünk

4. kapcsolat 1 év körül, nem volt különösebb ok, de együtt élni nem tudtunk


Most már a 169 cm magas menyasszonyommal élek 2,5 éve :)


33ffi

2018. márc. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!