Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magyarázza már el nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarázza már el nekem valaki hogy szakítás után, a nő miért ismerkedik egyből és miért megy bele hirtelen új kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Nem értem ezeket a nőket, most tapasztalom 5.alkalomra hogy egyik napról másikra szakítás és hirtelen más van az illetőnek. Komolyan ti nők kezdek mindenkit .....nak nézni. Nem tudom ti mit gondoltok erről? Ez miért van miért csinálják??
2018. márc. 30. 14:10
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
54%

Kozod? Semmi.

Fuggetlen? Igen. Miert ne ismerkedjen?

2018. márc. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
41%
Kapaszkodás
2018. márc. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
63%
Társfüggőség.
2018. márc. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
13%
Téged minősít, ha ilyen csajaid vannak
2018. márc. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
81%

A nagyapám meg kenyeret eszik a dinnyével. Néztem, hogy ez mi a pé.

Szerencsére van az a joga az embernek, hogy azt csinál amit akar.

2018. márc. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
56%

Ez a búpajti intézménye. Teljesen normális női reakció. Minél hamarabb csak valaki. Mindezt miért csinálják? Enyhítsék saját fájdalmukat úgy, hogy :

1. Tudják, hogy idegesítik vele az exüket (de legalábbis rosszul esik neki, ez főleg akkor jó mikor még szándékosan is egy b**asszal is jön össze.) - Ezzel így még jobban melengetik a lelküket.

2. Bárhogy, csak egyedül ne fő csapásirányként. Az ilyen nők egyszerűen képtelenek meglenni egyedül.

2018. márc. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
75%

Nem minden nő ilyen, csak mert te pont ilyeneket fogtál ki.

Sokszor meg a férfiak próbálják kierőszakolni. Mihelyst szingli lesz a közelükben egy nő, indul az ostrom. Persze közülük sem mindenki ilyen.

Sok nő meg azt hiszi, kell az új kapcsolat, új szerelem ahhoz, hogy fel tudják dolgozni az előzőt, miközben ennek pont a szöges ellentéte az igaz.

2018. márc. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 Noren1989 ***** válasza:
55%
Megsúgok valamit, màr a szakítàs előtt is megtettèk.
2018. márc. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
65%
Van nő aki ezt teszi, van nő aki nem. Van nő aki éveket is kivár míg találkozik arra érdemessel. Van aki búfelejtőnek beveti magát egy-két egyéjszakásba aztán egy évig senki. Mindenféle nő van, ahogy mindenféle férfi is. Független, azt teszi amit akar, ne foglalkozz vele. Lehet hogy társfüggő stb. Férfiak között is van aki rögtön csajozik,és van aki nem.
2018. márc. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
26%

Kerdezo, bantja a kis lelked, hogy nem utanad sir a no, hanem ismerkedik?



Igy jartal.

2018. márc. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!