Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól gondolom, hogy a magas,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom, hogy a magas, izmos, jóképű, nőcsábász alfahímeknek a férfiassága is átlagon felüli?

Figyelt kérdés
Amikor látok ilyen pasit és azt, hogy milyen magabiztossággal kezeli a nőket, akkor képtelen vagyok elhinni, hogy mondjuk egy 15 centis Sága virsli vastagságú pénisze van. A kellő méret hiánya mindig okozhat bizonyos mértékű gátlást, mert hiába a 190 cm, a 90 kiló sportos alkat, az Alejandro igéző tekintet, ha egy tág és/vagy szókimondó belevaló dögös csajszival sorra kerül a dolog és szembesíti a nagy álomkant, hogy "Bocsi, de ez nekem nem jó", akkor az bizony később kihat az önbizalomra/személyiségre (főleg ha elterjed a hír, ami ribik körében nem ritka). És akkor már nem is beszélhetünk álomtestű alfahímről. Csoportos aktus esetében meg aztán főleg nem, de ebbe nem akarok belemenni, mert ez nem a szexualitás kategória. Szigorúan személyiség szintjén érdekelne a jelenség magyarázata.

2018. márc. 30. 15:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Hát persze... Hoooogyne... 😁
2018. márc. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Elméletileg egy rendszeresen edző fickó tovább bírja az ágyban, de hogy a farka mekkora és az mire képes kevésbé függ össze a testméreteivel. Tehát nem biztos, hogy elég vastag neked és hogy elég ideig tud benned lenni....
2018. márc. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer volt egy ilyen pasival dolgom, és be kell vallanom, hogy a férfiassága nem volt egy nagy durranás. Átlagos volt, talán kicsit vékonyabb is annál, hiába hogy 185 magas kigyúrt, sportos, jóképű pasi volt, lehengerlő önbizalommal. Jártunk is egy ideig megjegyzem, és idővel azért kiderült, hogy az a nagy dumagép meg önbizalomtól duzzadó jellem azért inkább csak álca, igazából baromi bizonytalan volt a szerszáma miatt.


Rajta keresztül megismertem azért pár hasonló jellemű pasast, és bár a férfiasságukról nem tudok nyilatkozni, azt azért általánosságban megállapítottam magamban, hogy aki nagyon igyekszik magát ilyen álomtestű alfahímnek beállítani és nagy hangon hirdeti az önbizalmát az a legtöbb esetben csak szerepet játszik és valamit (akár péniszméretet, akár egyéb kompetenciákat, ez mellékes) kompenzálni akar ezzel. Függetlenül attól, hogy "ribik körében" mi terjedt el és mi nem.

2018. márc. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%

Most már nem halok meg hülyén.

"15 centis Sága virsli vastagságú pénisze van"

Mi a fsz...? :'D

Megyek, és keresek valami értelmesebb elfoglaltságot. Neked is tudom ajánlani.

2018. márc. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nem jól gondolod. Sok helyen ahol a pofa nagy ott kicsi a teljesítmény.
2018. márc. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
55%

Nem jol gondolod.


Es ostoba pasi vagy. Ezen nem a nok porognek.

Tuti max. 22 vagy, not kozelrol nem lattal.

2018. márc. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nem dicsekedés de nekem 24centi teljes harci dìszben. Kollegáim is megcsodálják a zuhanyzóban...De sajnos nagy szerszámhoz sok üzemanyag kell szóval sok a merevedési problémám:(. Amúgy hiába magas vagyok és nem izmos de nagyon erős(munkám miatt) csúnya vagyok a nagy szerszámra nehéz nőt találni. 3adik gond vt egy alacsony zsebbombázó csajom,állandóan méhszabjon vertem fájt neki és oda a romantika.Kapott már popsiba de nekem nem engedte méret miatt. Szóval hiába nagy nem tudok úgy nőhöz odamenni,nekem nagy van járunk??
2018. márc. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha arra is edzenek... :-P
2018. márc. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Átlagban a pénisz arányos a testalkattal. Pl. a 190 centis pasiknak általában nagyobb, mint a 160 centiseknek. Ahogy általában nagyobb minden más testrészük.


Azt meg hagyjuk már, hogyha egy férfi sportol és sikeres a csajozásban, akkor általában komplexusos és hasonló logikátlanságok. Szimplán jól érzi magát.

2018. márc. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem jól gondolod, ez megint egy nagy általánosítás.
2018. márc. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!