Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek a mi a vélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek a mi a véleményetek a külsőmmel kapcsolatban? Nekem meggyőződésem, hogy nem nézek ki jól, de az ismerőseim szerint hülye vagyok, és nincs semmi gond a külsőmmel. Kinek van igaza, nekem, vagy az ismerőseimnek?

Figyelt kérdés

Képek rólam:

[link]

[link]


2010. jún. 11. 12:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Jobban fogsz kinézni, ha hiszel az ismerőseidnek. A csajok megérzik, ha nem vagy elégedett magaddal.
2010. jún. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? volt már barátnőd?
2010. jún. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
hát én fiú vagyok, de am nem rossz, és tényleg semmi gond, csak több önbizalmat.
2010. jún. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem nézel ki rosszul, de itt is írták már, hogy egy férfinál a magabiztosság az fontos. Nem a nagyarc, hanem a természetes önbizalom. Fogadd el magad, jól nézel ki! Próbálj laza lenni, az sokat hozzátesz ahhoz, hogy milyennek látnak mások.
2010. jún. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nyugi haver, semmi baj
2010. jún. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Semmi baj veled ne aggódj!!!:) 19L
2010. jún. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs veled, tök átlagos fejed van. Több önbizalmat!
2010. jún. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmi baj, szerintem atlagos vagy:)
2010. jún. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm szépen a válaszokat! 26 éves vagyok. Volt már barátnőm, az egyikkel 2 hónapig tartott a kapcsolat. A másik kapcsolatomra nem mondanám, hogy a barátnőm volt, mert azzal csak 3 napig tartott a dolog, inkább kalandnak nevezném. Néha előfordultak kisebb kalandok, de ritkán.
2010. jún. 11. 15:01
 10/16 anonim ***** válasza:

Hát ha őszinte válaszra vágysz tőlem: nem vagy egy leányálom.

De ízlések és pofonok. Bocs a bunkó válaszért, csak az legőszintébbet mondtam.

2010. jún. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!