Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez másssal is előfordult már?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez másssal is előfordult már? Miért van ez? Figyelmesen olvasd végig

Figyelt kérdés

22/F vagyok, hetero, még nem volt barátnőm, de nem is igazán szeretnék. rövidtávra elvből, hosszútávra meg nem lehet manapság senkiben sem megbízni.


aszexuális nem vagyok, mert szoktam önkielégíteni.

és b uzi sem mert lányokra csinálom.


azon gondolkoztam, hogy talán a rossz gyermekkor miatt van (nem ért nem zaklatás, csak folyamatos feszültség, veszekedések stb.)?

emiatt sincsenek barátaim sem, valahogy rájuk sem vágyok.


Biológiai késztetést érzek rá, hogy legyen barátnőm, de nem érzem hogy kell, mert akkor csak "függnék" valakitől, én pedig szeretek önálló lenni.


Mit szóltok ehhez?

Ez hosszabb távon, hogyan fogja befolyásolni a mentális egészségemet és a testit? utóbbinál gondolok a pszichoszomatikus tünetekre ill. arra hogy a mentális egészség hatással van a testre is, nem hiába "ép test, ép lélek"


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

AZ olyan válaszokkal kíméljetek, hogy majd megtalálom az igazit, ez rohadtul nem igaz szerintem úgyhogy erre a mondatra ne is koptassátok a billentyűzetet


2010. jún. 11. 12:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"Biológiai késztetést érzek rá, hogy legyen barátnőm, de nem érzem hogy kell, mert akkor csak "függnék" valakitől, én pedig szeretek önálló lenni."


Ez ellentmondásos kissé. Először szeresd meg önmagadat, utána jöhetnek a csajok. Már nem csak biológiai vágy hajt majd, hanem lelki is.

2010. jún. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
k*rvázzál, te puruttya!:D
2010. jún. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem a rossz gyermekkor miatt van. Pszichológussal beszélgess el erről. Nem szégyen.
2010. jún. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

szeressem önmagam? talán ha lenne miért tenném is, de ez már nálam nagyon egósan hangzik.

szerintem nem jó ha vki tökéletesen meg van elégedve magával, akkor már nem tud hova fejlődni...

2010. jún. 11. 12:46
 5/11 A kérdező kommentje:

csak nem tudom, hogy van-e értelme változtatnom ezen, ugyanis manapság rengeteg válás van, sokan szét mennek, és nem érzem, hogy időt szeretnék szakítani egy olyan kapcsolatra aminek statisztika szerint is 75%-a az esélye hogy életképtelen.

főleg utána meg én érezném magam rosszul, amit az átlagnál nehezebben viselek sajnos.

2010. jún. 11. 12:52
 6/11 anonim ***** válasza:

válasz: MAJD MEGTALÁLOD AZ IGAZIT!

ne pofázz itt arról hogy nem fog sikerülni, mert akkor tényleg nem is fog ha nem akarod. ennyi.

2010. jún. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem a gyermekkor miatt van, csak nem nagyon találtál még hozzád illő párt. Megértem, hogy nem akarsz alkalmi kapcsolatot, és az is igaz, hogy komolyra nehéz megbízható partnert találni. De lehet, csak keresni kell. Viszont azt tudd, hogy tökéletes nem lesz. Tehát minden kapcsolatban vannak veszekedések, lehetnek a másiknak olyan tulajdonságai amiket nehezen tolerálunk, de a szerelem, a szeretet mégis összeköt vele.

Az meg, hogy önálló vagy...Nos, minden kapcsolatban a két fél hozza a szabályokat, ergó, megtarthatod az önállóságodat. Nem teljesen függnél tőle, nem lennétek együtt minden percben, sok párnál még az is belefér, hogy egymás nélkül buliznak. Persze, azért egy kapcsolaton mindig dolgozni kell, nem hanyagolhatod el a párod, tehát valamilyen mértékig függnél tőle. De ezt vállalni kell. Nem mondom, hogy egyszer majd megtalálod az igazit, de egyszer majd biztosan találsz hozzád illő lányt.

18/L

2010. jún. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elöszőr is,az ember társas lény!Ahhoz h megtaláld a partnered aki neked megfelel, önmagadat kell h szeresd, és ez nem egoizmus a lelki békédet kell megtalálnod, most még lehet hogy úgy gondolod hogy annyira nem akarsz komoly kapcsit, később viszont egyre jobban vágyni fogsz rá,és meg is fogod találni de ahhoz szeretned kell magadat,az élet nagyon rövid fogd fel lazán, légy optimista mosolyogj sokat és igenis szeresd magad!Igen a tartós társnélküliség sajnos vezethet mentális betegségekhez,mivel az ember eredendően társas lényecske,szükség van barátokra,társra,szeretetre tőrödésre.A magány az elszigetelődés,hosszú távon komoly lelki és testi betegségeket okozhat.Sajnos a szülők sokban hibáznak és valóban kihatnak a gyerekkori traumák a későbbi évekre nézve,én haragszok az ilyen szűlökre mert fogalmuk nincs hogy gyermekeikbe milyen lelki károkat okoznak.Próbáld megtalálni az egyensúlyt az életedben,járj sportolni, meditálj vagy bármi elöszőr magaddal foglalkozz,1szóval élvezd az életet! mert még fiatal vagy nagyon, hogy egészséges és erős légy lelkileg és utána jöhet a többi.Sok emberrel fordúl ez elő a mai világban.sajnos...
2010. jún. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Túl okos vagy, mindent levezetsz racionálisan. Ehhez nem is lehet olyan embernek hozzászólni akinek vannak érzelmei, aki hisz a sponaneitásban. Én ilyen vagyok, neked meg bárki bármi mond megvannak a berögzött séma válaszaid. Ha kevesebbet gondolkoznál és többet élnél jobban járnál. De...tudom hogy erre is lesz válaszod.
2010. jún. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
pszichológust mindenféleképpen fel fogok keresni... aztán lesz ami lesz
2010. jún. 11. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!