Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30-as Hölgyek! Ti összejönnéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as Hölgyek! Ti összejönnétek olyan férfival, akibe nem vagytok szerelmesek?

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok, túl pár nagy csalódáson, 2 éve vagyok egyedülálló, és azóta nem találtam párt.

Ez főleg amiatt lehet, mert nem ismerkedem szívesen, és nem járok sehova. (Ennek ellenére rengeteg udvarlóm van, amit én sem értek.)


Viszont mostanában egyre többször jut eszembe, hogy lassan meg kéne ismernem azt a személyt, akivel hosszú távon le lehet élni egy életet, ugyanis nagyon szeretnék majd gyerekeket és nagy családot.

Ismeretségi körömbe tartozik egy 30 éves srác (férfi), aki nagyon kedvesnek, műveltnek és megbízhatónak tűnik, viszont szinte biztos vagyok benne, hogy nem leszek belé szerelmes.

A srác abszolút kifejezetten jó humorú és jóképű, megbízható és családcentrikus.


A kérdés a korom(unk) miatt adódott bennem, hogy érdemes-e összejönnünk hosszú távra, ha a kinézetünk miatt bármelyikünknek van/lenne lehetősége mással párkapcsolatot kialakítani (ebben benne van az is, hogy akár szerelemre), de egymásba biztosan nem leszünk szerelmesek. (De a szerelemre várni kéne még, és akkor sem biztos, hogy bekövetkezik).


Van aki tudna ebben tanácsot adni személyes tapasztalat alapján?

Főleg 30-as nők válaszát várom, hogy milyen tapasztalata van azoknak, akik a szerelmet választották, és milyen tapasztalata azoknak, akik a kompromisszumos megoldás mellett döntöttek.


2018. márc. 31. 04:00
 1/9 anonim ***** válasza:
34%

Nem jönnék össze így senkivel, de nem is akarok kölyköket.

Hogy találnak meg udvarlók, ha nem jársz sehova?

2018. márc. 31. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem 28 évesen adhatnál még egy esélyt a szerelemnek csak kicsit aktívabban ismerkedj.


Ha nem jön össze, 30 évesen még mindig megállapodhatsz racionálisan, és lehet családod.

2018. márc. 31. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Èn is 30 leszek, sőt egyedülálló anyuka. Èn kb 2 hónapja passzoltam egy kapcsolatot, mert hiába volt a fèrfi belèm szerelmes, nem èreztem iránta semmit. Èn is kb 2 ève vagyok egyedül de nem megyek bele olyanba ami nekem nem lenne jó, csak azèrt hogy legyen valakim.
2018. márc. 31. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Never.

Vagy rettento gazdagnak kene lennie.

2018. márc. 31. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Bar. Ha nornalis a pasi, akkor lehet. A szerelem mindig elmulik.

Okos, megbizhato tarsat sokkal nehezebb talalni.


Engem nem erdekel a lila kod, a hos szerelmes latin szeretoktol rosszul vagyok.

Siman belemennek. Ha anyagilag is megbizhato. En is jol keresek, de egy ferfi keressen nalam is jobban 😂😂

2018. márc. 31. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Főleg 30-as nők válaszát várom, hogy milyen tapasztalata van azoknak, akik a szerelmet választották, és milyen tapasztalata azoknak, akik a kompromisszumos megoldás mellett döntöttek."


Milyen lenne? Vagy találtak párt (és akkor vagy boldogok (egyelőre!), vagy nem (egyelőre!)), vagy nem találtak (és akkor vagy boldogok (egyelőre!), vagy nem egyelőre(!)).


Az ő véleményükkel nem mész semmire. Azt nézd meg, hogy mit mondanak a 80-90 évesek. Ők már tudnak valamit.

2018. márc. 31. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Közelítek a 40-hez,1éve nincs senkim,csak egy laza kapcsolatom,mert az exemmel való kapcsolat kiábrándított sok szempontból.Nincs kedvem járni sehova,ismerkedni sem,így a munkahelyemen szoktam gondolkozni ha közelít valaki,milyen érzéseket vált ki belőlem.Lehet rendesnek tűnnek első körben,de mivel nincs vonzódás részemről,így bele se kezdek semmibe.Nekem fontos hogy vonzódjak hozzá valami miatt,mert milyen lesz a szex utána ha ez nincs meg.Érzelmekre is szükségem van,szeretek szeretni,és szeretve lenni.Az általad felvázolt lehetőségbe nem mennék bele,mert ennyi erővel egy haverral is összeállhatnék,csak azért mert jól néz ki,és megbízható.Párkapcsolatot nem tudok így elképzelni,én várok mindenképpen,mert gyereket nem szeretnék,nem sürget semmi.
2018. márc. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

28 évesen túl fiatal vagy ahhoz, hogy kimatekozd, kihoz menjél férjhez. Amúgy őt érdekled? Mert az sem biztos, sőt az sem, hogy ha érdekled is, hosszú távon veled marad, hiszen a családcentrikus férfinak sem jó akárki csak azért, mert az illető nő is gyereket akar.

Adjál esélyt az udvarlóidnak, nemrég szerettem bele valakibe, aki fél évig flörtölt velem. Nem minden az első pillantáson múlik.

2018. márc. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha egy kicsi esélyt látsz arra, hogy meg fogod szeretni, akkor egy próbát megér. Ha nagyon nem, akkor hagyd.

Lassan én is 30 leszek, de 2 éve az én érdeklődésemet sem tudta felkelteni senki igazán. Részben ez annak is köszönhető, hogy még mindig a volt páromba vagyok szerelmes. Azóta meg nem jött erősebb érzés ettől... Csak reménykedhetek, hogy előbb-utóbb jól alakulnak a dolgok. Végülis már nem ritka, hogy egy nő 35 körül szül.

2018. márc. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!