Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mennyire gáz vagy fura ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire gáz vagy fura ha 21 éves létemre még sose ölelt lány?

Figyelt kérdés
Nemcsak az hogy nem ölelt de még egy kissebb tali semmi nem volt még soha.Ennyire taszitanám az embereket?

2018. márc. 31. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Engem sem. Én 23 vagyok.:D
2018. márc. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Fiúk öleljétek meg szépen egymást.
2018. márc. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23 éves koromig nekem sem volt hasonló élményben részem. Akkor alakult egy 2 éves kapcsolatom, azóta megint semmi jó ideje. Biztos nem természetes jelenség ez nálunk, ha nem magunknak választjuk... Beletörődtem. :/
2018. márc. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem se volt soha, nem vagyok csunya.

21F

2018. márc. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

Nem gáz. És nem taszítasz senkit.


Eljön az majd, ha készen állsz rá.


Huu, amit idáig írtam, kicsit fellengzősnek hathatott, de így van. Csak az jöhet be az életünkbe, amit hagyunk, amit elhiszünk magunkról, hogy az tényleg jár.

2018. márc. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én abban hiszek, ami nem jár.
2018. márc. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#59%, te rohadt, akkor be is fog jönni. :))
2018. márc. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

22 évesen volt első barátnő, első ölelés, első csók, első minden. Nem vagy elkésve!

Amit ajánlanék hogy nézz ki valami hobbit ahol fiúk és lányok is vannak, így lesz alkalmad ismerkedni nyugodtan bármi féle drukk nélkül.

2018. ápr. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha van okod rá, ami megmagyarázza a kudarcodat (alacsony/sovány/csúnya/kisfarkú) akkor teljes normális. Ha viszont egy átlagos kinézetű pasi vagy, akkor jobb lenne ha elkezdenéd magadat összeszedni, mert már most is a határon táncolsz. Azt szokták mondani, hogy aki az egyetem éveiben sem tudja elveszíteni a szüzességét és nincs - a fentebb taglalt - kirívóan visszataszító külső tulajdonsága, az egy világi nagy lúzer.
2018. ápr. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!