Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek csak hülyít vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak hülyít vagy akar is tőlem valamit?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel kb egy éve ismerkedtem meg, de akkor még nem érdekelt, mert mindketten foglaltak voltunk. Viszont 2 hónapja fellángolt köztünk valami, azóta szinte minden nap ír. Én nem keresem, mert párszor megbántott ez idő alatt, elég sértő “ humora “ van, amit nem nagyon igénylek a mindennapokban. Azóta folyamatosan erőszakoskodik, hogy találkozzunk, ezerrel bókol, hogy milyen szép és csinos vagyok. Az utóbbiakkal nincs is gondom, de folyton erőlteti a találkát, elmondja, hogy “ mennyit vesztek vele”, meg erőszakoskodik, hogy szexuális tartalmú dolgokról beszéljünk neten, de hát nem vagyok se r***nc se hülye, nem fogok vele ilyenekről beszélni sem élőben, sem interneten, csak ha már lesz köztünk valami komolyabb. Több lánnyal is beszélget, tipikus plázacicákkal meg szolis csajokkal, amilyen én nagyon nem vagyok, tőlem kér véleményt róluk, amiket aztán utána nem fogad meg. Mit akar ez a srác? Nagyon össze vagyok zavarodva.
2018. ápr. 1. 11:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted mit akarhat? De őszintén! Chatelget más r.bancokkal, veled a szexet erőlteti, erőszakoskodik és más lányok hülyességeivel traktál téged. Utóbbit ne vedd bóknak, ha féltékenységet akar provokálni az csak is azért van hogy beadd a derekad. A kérdésem inkább az, mi a francot akarsz egy ilyen szerencsétlentől? Te sem gondolhatod komolyan, hogy kapcsolat lesz ebből vagy szerelem? Olyan őszinte gyereknek tűnik, hogy nem beszélnék vele többet a helyedben.
2018. ápr. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igazság szerint tök igazad van, csak nem akarom valószínűleg elismerni, hogy egy gerinctelen féreg, mert naiv vagyok és olyan hihetetlen, hogy valaki ilyen görény azzal, aki tök normálisan kezeli :D köszi a választ :D
2018. ápr. 1. 12:04
 3/17 anonim ***** válasza:
Csak a bugyidon belülre akar kerülni.
2018. ápr. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne kezdj ki vele semmilyen formában,a helyedben megszüntetném a beszélgetést is.
2018. ápr. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De mi az istenért keres akkor? Lehet, hogy ez megint a naivitásom eredménye, de én nem keresném azt minden nap, akitől szexet akarok. Félre ne értsetek, nem akarom magamat meggyőzni, hogy jó ember, mert szörnyű ember, csak úgy szeretném megérteni, hogy mire jó ez a hitegetés. A legnagyobb poén, hogy ő bennem nem bízik, mert csak szórakozom vele szerinte, szóval még emiatt is rosszul érzem magam, hála neki :D
2018. ápr. 1. 12:21
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ne légy hülye! Chatelni bármennyi személlyel lehet, nem nagy kaland. Rád ír minden nap? Na bum. Másra is rá tudok. Manipulálni téged elég könnyen lehet. Tudod miért mondja, hogy féltékeny rád? Hogy elhidd fontos vagy neki. Ne racionalizáld túl. Attól még mert te jó szándékú vagy valakivel, nem jelenti azt hogy az a valaki is jó szándékú lesz veled. Egy vagy a sok közül, aki hülyít. Ezt értsd már meg! Ez nem egy romantikus sz.r film ahol a rosszfiú rájön, hogy mégis csak a jókislányt szereti. Ez az élet, itt aki görény az görény lesz veled akkor is ha te vagy Szűz Mária.
2018. ápr. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Az igaz, hogy könnyen lehet manipulálni, ez előtt volt egy jó kis érzelmi zsarolásos kapcsolatom, amiben rendesen sérültem, és ezt tudja is ez a fiú...
2018. ápr. 1. 12:28
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Meg akar húzni. lehet egyszer, lehet többször. Mi pasik képesek vagyunk sokáig udvarolni akár egy szexért is.

Ráadásul mint írtad több csajt hülyít párhuzamosan. ha ezt elég sok csajjal, elég ügyesen csinálod, heti 3-4 szex is beeshet folyamatosan.

2018. ápr. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Meg akar dugni. Ennyi.
2018. ápr. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Eléggé szomorú ez a helyzet, számomra úgy korrekt a dolog, hogy nyíltan elmondja, mit akar, nem játszmákkal és trükkökkel, hanem őszintén és együtt eldöntjük, mi legyen. :D De úgy látszik nem ez a “ menő “ manapság :D
2018. ápr. 1. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!