Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Testbeszéd szempontjából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testbeszéd szempontjából kérdezem, hogy mit jelent, ha a férfi arról beszél, mennyire boldog az élete különválásunk után is, de közben pirosra tépkedi a bal fülét?

Figyelt kérdés
Ő nem akart egy nagyon nehéz döntést meghozni értem, elég előrehaladott állapotunkban mégis kifarolt a kapcsolatunkból, amit meg is értettem. Nekem azóta mással boldog életem lett, testbeszéd szempontjából érdekelne, hogy miért tépi pirosra a fülét beszélgetés közben? Ez mit jelent? Húzza, tépkedi és közben bizonygatja miért lett jó ez így? Egyszerűen nem tudom megfejteni. Ha én arról mesélek, valóban jó ez így azt nem bírja hallani, vagy azt amit ő mond? Egyenesen és őszintén beszélő ember nem viselkedik így szerintem.

2018. ápr. 1. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Szorongás, valószínűleg a tudatalattija nem úgy gondolja.
2018. ápr. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Kivéve ha viszket, fáj a füle.


De te gondolom azt akarod hallani hogy ez a hazugság jele mert még mindig majd meghal érted annyira imád.

2018. ápr. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Miért vársz megerősítést ha egyébként elengedted és boldog vagy? Éld a saját életed és foglalkozz azzal.
2018. ápr. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Ez orbánc lesz :D
2018. ápr. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Megerősítés nem kell nekem, testbeszéd szempontjából meg tudok fejteni sok mindent, mert tanultam is és kommunikációs szakmában dolgozom, de valahogy nem megy ez. Akkor van ilyen, ha hazudik az illető, de hozzáteszem nem szokott hazudni. Sajnálom, hogy sokan elpoénkodják a kérdésem, különösebb szándék nélkül kérdeztem, a megerősítést máshonnan nyerem.
2018. ápr. 1. 13:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért poénkodják el sokan,mert a tettei beszélnek,nem holmi gesztusok,amikbe bármit belemagyarázhatunk!Nem veled èl,kihátrált,nem kellettél neki.Ha boldog vagy,kár ezen agyalnod.Talán csak zavarba jött,miközben kifejtette neked a gondolatait.Nem mindenkinek könnyű arról beszélnie,mit érez adott szituációban.Nyilván te ismered,de szerintem ez a magyarázat tűnik a legreálisabbnak.
2018. ápr. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugtatás. Kellemetlen a szituáció, szorong. Nem feltétlen hazugság miatt, lehet zavarja hogy ilyenről kell veled beszélnie.
2018. ápr. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Terhes neki a beszélgetés nincsen kedve hozzá és e miatt szorong mert szadulna az egészből de vmi miatt nem teszi vagy nem teheti.

Pl van egy közös gyerek akiért éppen megy és akkor veled is beszélgetni kell amit meg is tesz de szíve szerint nem tenne és e miatt minden baja van.

2018. ápr. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!