Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, akivel együtt vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akivel együtt vagytok már fél éve, attól fogadnád ok el ékszert?

Figyelt kérdés
Nem kell nagy dologra gondolni, ezüst fülbevaló vagy nyaklánc, esetleg hajcsat. A gyűrű azért kétértelmű lenne kicsit, de a virág/csoki/program kicsit már unalmas (én érzem úgy)
2018. ápr. 1. 19:21
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja. Nincs különösebb apropó, csak ilyen kedveskedős/gondoltam rád ajándék.
2018. ápr. 1. 19:23
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Úgy, hogy együtt vesszük meg, igen, és bizsu is bőven jó. Meglepetéseket nem szeretem, olyat kapni se, amit nem hordok, a felesleges dolgokra 50 ft-ot is sajnálok.
2018. ápr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Ékszert nem fogadnék el, mivel egyáltalán nem viselek (bizsut sem). Hajcsat sem jó ötlet, abból a saját anyám sem találja el az ízlésemet.
2018. ápr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Azért egy normális ékszer nem olyan olcsó. Szerintem ezt még fél év után nem kellene.
2018. ápr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mutogatott stílusban, ami tetszik neki, szóval nem lenne ilyen gond. Ilyen 10k teteje összegért meg egész szép dolgok vannak már. Így se jó ötlet?
2018. ápr. 1. 20:11
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Akarmilyen ajandekot elfogadnek, amennyiben eltalalja az izlesem.
2018. ápr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen,az exem már 2 hónap után vett nekem egy ezüst fülbevalót,nekem jól esett,hogy gondolt rám. És már csak amiatt se jutott volna eszembe,hogy nem fogadom el,mert nem akartam volna megbántani.
2018. ápr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

True story:

2 éve az egyik nő ismerősöm, azért nem szakított Karácsony előtt a pasijával, hogy megkapja a beígért fuxot. A Szilvesztert már külön töltötték, a nő pedig, hangosan vihogott rajta a háta mögött

Vonj le belőle, amit akarsz.

2018. ápr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ha nem tetszik, elfogadom, de megy a fiókba. Azt nem értem, miért kellett lepontozni, a kérdésre válaszoltam.
2018. ápr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!