Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaha együtt lehetünk? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaha együtt lehetünk? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Már 5hónapja ismerkedem egy fiúval internetről.

Háromszor találkoztunk azóta. Ezek a találkozások

nagyon jól teltek. Voltunk moziban is ahol végig fogta

a kezem és puszilgatott ez a másik találkozásunkon volt.

Legutóbb mikor találkoztunk, ez most volt ugyanúgy folyton puszilt az arcom, a nyakam, a homlokom. Az ölébe ültetett,

felemelt és megpörgetett, hátulról átkarolt

mindenki azt hitte együtt vagyunk. Egyedül csókot nem kaptam tőle. A hobbink ugyanaz, nagyon hasonlóan nézünk is ki, még a nevünk is majdnem ugyanolyan, hasonló a gondolkodásunk is:D Volt ahol tanulok, de az albérletembe nem jött fel, voltam ahol tanul,de így én sem mentem fel hozzá. Utoljára ott voltunk ahol lakom, de hozzám sem jött fel,még ebédelni sem vagy átöltözni, pedig csurom vizesek voltunk:D Ezeket sem értem!

Én nagyon megszerettem őt. De őt zavarja a távolság ami

köztünk van. minimum 3 vagy 3 és fél órára van tőlem.

Nem egy helyen tanulunk és nem egy helyen lakunk.

Ő szeretne kimenni külföldre miután végzett a sulival

pénzt gyüjteni kicsit.De engem sem a távolság sem ez nem zavarna.

Csak azt nem értem, miért puszil ennyiszer ha

szerinte ez így nem működhet?:(

nem mondta ki csak sokat beszél róla, hogy őt ez a

távolság nagyon zavarja. Én rá se nézek más fiúra és

képtelen vagyok ismerkedni, mert nekem ő tetszik

és vele szívesen leélném az életem is. És örülök, hogy egymásra bukkantunk. Nem szeretném elengedni,

ezeket így még nem írtam le neki.:(Nem tudom mi lesz.

20L 24F én vagyok a lány.



2018. ápr. 1. 10:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha az ember szerelmes, a távolság nem akadály :) Én 1 hónapja ismertem meg egy angol fiút Pesten, fülig szerelmes vagyok belé, azóta is folyton beszélünk és kiderült, hogy ő is ugyanígy érez, jön is nemsokára Pestre. Annak ellenére, hogy csak 1 év múlva tudok külföldre menni, egyikünk sem a távolsággal foglalkozik, hanem a jövőbe nézünk. És itt 2000 km-ről van szó.


Szerintem ennek a srácnak nem vagy elég fontos, vagy lehet csak visszafogja az érzéseit, mert tényleg zavarja a távolság. Nem látunk a fejébe sajnos :D

2018. ápr. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Te 5 hónap alatt ezt még nem untad meg? :O

Figyelj, ha nem veszed a kezedbe a dolgokat, akkor nem is fog semmi történni, csak lekopik előbb-utóbb! Ha ő kell neked, akkor tegyél is érte. Külföld így-úgy, egyelőre még csak a szája jár, majd meglátjuk mi lesz, ha tényleg végez a sulival. 3,5 óráról pedig annyit, hogy amikor én voltam ilyen távolságra a volt páromtól majdnem minden hétvégén találkoztunk!! Mindent meg lehet oldani, csak akarni kell.

29nő

2018. ápr. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom, hogy mindent meglehet oldani. Eleve ahol tanulok az nekem 3 órára van, ha várni kell átszállásra akár 4 is lesz belőle sokszor. Szóval engem kicsit sem zavar ez a távolság. Minden héten haza utazom a suliból.Szóval utazom ennyit:/

Úgyhogy én akár minden héten felmennék hozzá. DE mivel én vagyok a lány úgy érzem nagyon elcseszném, ha ezt tenném, tudom 21. század stb. de minimum úgy kéne hogy egyszer én eygszer ő szerintem:/

2018. ápr. 1. 10:27
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha látni akar, megoldja. Ha nem, akkor ne is alázd meg magad azzal, hogy futsz utána.
2018. ápr. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szeretem, amikor az emberek sablonokban gondolkodnak, és mindenre/mindenkire ugyanazt akarják ráhúzni. (Persze, ez a gyk-n teljesen megszokott, és aki mást mer mondani, azt lehurrogják és lepontozzák.) Nem mindenki egyforma, nem mindenki gondolkodik ugyanúgy, nem mindenki beszél az esetleges félelmeiről stb. Attól, hogy valaki bele mer vágni egy távkapcsolatba, még nem biztos, hogy a másik ember is ugyanúgy, kételyek és félelmek nélkül mer lépni. Nem tudom, mi állhat a srác viselkedése mögött, azt kizárnám, hogy csak egy numerára kellenél neki, mert akkor nem fordítana rád ennyi időt és energiát, és akkor már rég megfektetett volna. Lehet, hogy bizonytalan a jövőt illetően, szerintem vonzódik hozzád, lehet, hogy szerelmes is beléd, de ha utalt arra, hogy őt zavarja a távolság, akkor fél attól, hogy tönkremegy a kapcsolatotok. Mert mondhat bárki bármit, naivitás azt hinni, hogy az emberek többségénél nem mennek tönkre előbb-utóbb a párkapcsolatok, vagy hogy soha senkinél nem fordul elő olyan, hogy közbeszól egy 3. ember. Még ott is gyakori a megingás, ahol a pár tagjai között nincs x 100 vagy 1000 km, és szinte naponta látják egymást, hát még ott, ahol csak kéthetente vagy havonta - ne adj' Isten, még ritkábban - tudnak találkozni. Hiszen amíg az illető a párjával csak ritkán találkozik, addig simán lehet egy olyan férfi/nő, akivel minden nap összefut mondjuk a munkahelyen, kialakul a szimpátia (esetleg rögtön a vonzalom is), és lehet, hogy nem lesz ebből semmi több, de talán megfordul az illető fejében, hogy "mi lenne, ha...". Nem egy távkapcsolat ment már így tönkre, és szerintem hosszú távon nem lehet azt csinálni, hogy pl. havonta találkoznak egy-két napra. Egy tartós, komoly kapcsolathoz kell a rendszeres találkozgatás, programok, együtt töltött idő, személyes beszélgetések, érintések, és lehet bárki bármilyen szerelmes és hűséges, szerintem egy idő után elhal az egész, ha sokáig fennáll ez a fizikai távolság. Egy ideig működhet, viszont hosszabb távon csak akkor, ha közelebb költözhetnek egymáshoz, vagy mondjuk összebútorozhatnak. Én úgy gondolom, célravezető lenne, ha őszintén megbeszélnétek a dolgokat, és lehet, hogy én vagyok túlságosan szkeptikus, de nem hiszek abban, hogy egy távkapcsolatot hosszabb távon fenn lehetne tartani, ha nincs a láthatáron az a lehetőség, hogy záros határidőn belül megszűnik vagy jelentősen lecsökken a földrajzi távolság.
2018. ápr. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Igen sajnos ez a bajom nekem is.

Volt egy 3 és fél évig tartó kapcsolatom egy osztálytársammal, vele elég sokat voltam, ugye mindennap... és sajnos így is szét mentünk. Összejött egy közös osztálytársunkkal az érettségi alatt. Eltelt azóta majdnem egy év és nagyon elvoltam kenődve, hogy sosem találok olyat, akit úgy tudok majd szeretni, mint ahogy őt szerettem és féltem, hogy nem tudok többé szerelmes lenni.

Most van ez a fiú. De az isten sem akarja valamiért hogy együtt legyünk és boldogak lehessünk.

Én teljesen megértem ezért hogy tele van kérdőjelekkel, hogy érdemes -e belefogni. És tudom vagyis gondolom hogy azért nem csókolt meg, mert nem akarta, hogy jobban belé szeressek.

Én is tartok tőle, hogy megint közbelép majd egy 3. személy, vagy hogy lelaposodik a kapcsolat a kevés közös program/személyes beszélgetések nélkül!!

De próbálok nem erre gondolni és mondani, hogy két emberen múlik és találkozzunk minden hétvégén. Nekem péntekenként meg hétfőnként jelenleg sulim sincs!:/ szóval pláne rá érnék. nagyon könnyű most ez a félév valahogy.

De nem akarok futni, eleget futottam és küszködtem az előző kapcsolatomért, nagyon sokszor éreztem magam megalázottnak és a hátam mögött becsapottnak és a szemembe hazudtak már eleget.

Már sokszor nem tudom eldönteni ki mit is akar pontosan. Félek szeretni és beleélni magam a dolgokba, viszont jó lenne valakivel együtt lenni boldogan. Jó lenne újra szeretni és őt úgyhiszem tudnám.

De sajnos én egyedül kevés vagyok hozzá. Fránya távolság:(

2018. ápr. 1. 12:59
 7/14 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a helyzetben voltam a párommal, kb tavaly ilyenkor. Ő is 3-4 oranyira van tőlem, de ide jár egyetemre. Mi többet randiztunk azért, de amikor kezdett komolyabbra fordulni a dolog, ő is nagyon félt, mert mi sajnos egyéb más körülmények miatt is ritkán és keveset tudunk együtt lenni. Emlékszem hogy ő mindent előre látott (távolság, kevés idő) nem akarta hogy ez a későbbiekben fájjon nekem de én gyerekes módon legyintve elhessegettem a dolgot. Kb 3 hónap randizás után megcsókolt, utána már megállíthatatlanná váltak a történések, teljesen egymásba estünk. Nagyon szép volt minden és a mai napig mély szerelem van köztünk, de sajnos egyre több veszekedest okozott ez a nehéz helyzet, távolság, és az órarendünk, aminek köszönhetően még kevesebbet tudunk együtt lenni. Nálunk nincs kétség a másik félben és nincs harmadik személy, de mi/én is ugyanazt érezzük mint te, hogy egyszerűen olyan akadályokat gördít elénk az élet, amiket nem értünk, nem tudjuk híva tenni, hogy miért van... nekünk most ért fordulóponthoz a kapcsolatunk, majdnem szakítottunk de képtelenek vagyunk elengedni egymást.


Ha egyet tanacsolhatnek, ez lenne az: én ott rontottam el hogy nem voltam türelmes és sokat hisztiztem. Szerintem valamilyen módon bizonyosítsd meg a srácot arról, hogy akarod és abszolut nem látod lehetetlennek a helyzetet, legyél olyan mint eddig és úgyis beléd szeret, egy idő után már nem tudja megállni, hogy több legyen köztetek. Persze ha bele mész ebbe és kapcsolatba, akkor válallni kell minden hátránnyal és nehézséggel együtt, de ha úgy érzed neked ő az, akiért ezekre képes lennél és ez kölcsönös, akkor megéri kitartani.:)

22 L

2018. ápr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen, ha ő bizonytalankodik, akkor legyél te a biztosabb a dolgokban! Sugározd azt, hogy ez tényleg nem probléma neked.
2018. ápr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha ő nem akar tőled semmit, vagy hezitál, akkor mindegy. Hagyd őt, elhiszem, hogy nehéz, de egy kapcsolathoz KÉT ember kell.

Te lehozhatod a csillagokat is az égről, hogyha őt zavarja a "távolság". 3 óra, 180 km NEM távolság :D

2018. ápr. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Én tudom, hogy ő érte megéri.

Még nem találkoztam olyan fiúval, aki úgy figyel és úgy vigyáz rám és úgy érint meg és úgy szól hozzám és úgy néz mint ő.

A puszijai mind annyi erőt adnak, mind miatt a felhőkben lebegek.

Az hogy olyan szerény és egyben még is magabiztos és céltudatos. Felnézek rá, ő a példaképem. Nagyon megváltozott az én életem is amióta megismertem. Ráébresztett egy csomó dologra ami eddig lapult bennem. Motivál engem.

Külsőre a megtestesült ideálom. Szőke haj, kék szem. 190 magas, vékony. Mindig is ilyen fiúról álmodoztam, nekem is kék a szemem és nagyon jó a szemébe nézni.

Szeretek benne mindent a hangjáért oda vagyok és ilyen segítőkész, udvarias és romantikus, kedves fiúval én még soha-soha nem találkoztam.

Ne haragudjatok, hogy ennyit írtam róla, lehet beleszerettem nem tudom :( De tényleg annyira nagyon úgy érzem, hogy vele szeretnék lenni.

2018. ápr. 1. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!