Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, hogy reagálnátok erre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, hogy reagálnátok erre, ha egy nő, akit kedveltek ezt súgná a fületekbe?

Figyelt kérdés
Csak barátok vagyunk, de bejön nekem, valamilyen szinten én is bejövök neki, mert mindig kedveskedik velem, megszokta érinteni a kezem, vállam, de nekem már nagyon bejön ő, és arra gondoltam legközelebb ha kettesben leszünk belesúgom a fülébe, hogy kívánom, ti mit reagálnátok erre srácok? Bejön vagy nagyon ribis lennék?
2018. ápr. 2. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Legjobb...hozza nyomnalak fal&oz vadul csokolnalak es leszaggatnam rolad a ruhat aztan szex vadul...
2018. ápr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Ha akkor nem vagy ŕészeg akkor szerintem jól sűlhet el.
2018. ápr. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Istenem. Megdug.

Ez a sok ostoba honnan jon?

2018. ápr. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, ez szituáció függő. Ha egy vicces szituációban mondod amikor már fél órája nevetünk valamin valószínűleg csak poénnak vagy ugratásnak venném, ha egy romantikus vacsora alatt akkor már komolyan. Mi lenne ezzel a célod? Azt szeretnéd, hogy a barátod legyen vagy csak koitálni szeretnél vele? Ha párkapcsolatot akarsz nem kell ennyire direktnek lenned, ha pedig csak magadban akarod tudni akkor legyél direktebb és nyíltan kérdezz rá, hogy mit szólna egy barátság extrákhoz.
2018. ápr. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha már kérdezned kell, nem hiszem, hogy olyan a stílusod, ahogy elképzelted, hogy ez milyen jól fog hangzani. Szerintem simán közönséges.

Hány évesek vagytok? Lefogadom, hogy semmi köze a nagy barátsághoz a kapcsolatotoknak, szóval, hajrá, tuti megdug legalább.

2018. ápr. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!