Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom szerint gusztustalanok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom szerint gusztustalanok a tetoválások. Nektek váló indok lenne, ha kiderülne, a párotoknak van tetoválása?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 2. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Értelmezhetetlen a kérdés.


Ha arra gondolsz, hogy elutasítanék-e valakit, mert van tetkója, akkor nem, mert nekem is van.

2018. ápr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Hát aki ez miatt lép le,az menjen is a budos fcba...
2018. ápr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Nem csak a párod szerint undorítóak hanem mindenki szerint aki csak egy minimális szépérzékkel is rendelkezik. Nyilván mindenki csinál hülyeséget, csak a tetoválás az olyan aminek utána nyoma is marad.
2018. ápr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

Nekem nincsen, de ha a leendő páromnak lenne, emiatt nem vetnék véget az ismerkedésnek. Vagyis egyetlen kivétellel, ha a tetoválás pl. egész mellkast beterítő horror figura, horogkereszt stb. lenne.

N

2018. ápr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

Váló ok?? Miért, csak házasság után látnám meg??

Amint megtudom, nem lesz belőle kapcsolat és kész.

2018. ápr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Van nekem is és a páromnak is.Fiamnak is.

És még lesz is.

2018. ápr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A házasságig már csak látnám egyszer az asszony testét világosban :D
2018. ápr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha csak ennyi a gond kettőnk között, nem szakítok, bár engem amúgy taszít. De azért azt megkérdezném, tervez-e többet...
2018. ápr. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálam csak a punci közvetlen környékére nyomatott intim tetkó csapná ki a biztosítékot (meg az intim piercing).
2018. ápr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem üldözöm a tetováltakat, nekem mindegy, ha nekik úgy jó. Viszont nem jövök össze tetovált nővel, úgy ahogy dohányzóval sem. Mind a két esetre volt már többször is példa. Tetszett, közeledtem, majd kiderült, hogy tetoválása van vagy dohányzik és továbbálltam.
2018. ápr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!