Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire ijednétek meg, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ijednétek meg, vagy szakító indok teljesen ha a barátotok megverné magát?

Figyelt kérdés
Itt arra kell gondolni, hogy üti magát, üti az arcát. Ritkán fordul elő, és csak akkor ha nagyon kiakad. Soha egy nőre nem emelt még kezet. Nem ilyen fight club szerűre kell azért gondolni, de volt már, hogy úgy megütötte magát, hogy felszakadt a szeménél.
2016. dec. 20. 21:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Párkapcsolati értelemben barát. lányoknak szól a kérdés.
2016. dec. 20. 21:26
 2/7 A kérdező kommentje:
idősebb, 20 feletti korosztály.
2016. dec. 20. 21:29
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Javasolnám, hogy húzzon el egy agyturkászhoz, vagy otthagynám a francba. Régen rossz, ha valaki csak erőszakkal tudja kezelni a dühét. Függetlenül attól, hogy kin alkalmazza az erőszakot.
2016. dec. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem szakító ok lenne.
2016. dec. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

Össze sem jönnék vele.


Nő vagyok, nekem is volt "self-harming" időszakom, vagdostam magam, téptem a hajam, úgy vertem a fejem a falba, hogy dudor nőtt rá.


Elmentem pszichológushoz, megküzdöttem azért, hogy "normális" legyek, nem adom fel ezt senkiért.

2016. dec. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Elég idegbetegnek tűnik. Tipli azonnal. :D
2016. dec. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
ha szereted, ez nem akadály. Inkább próbálj beszélgetni vele erről. Ha elhagyod emiatt, nem is szereted igazán
2016. dec. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!