Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy vékonyabb alkatú férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy vékonyabb alkatú férfinak nehezebb dolga van párkeresés terén?

Figyelt kérdés
A jelenlegi súlyom 76-80 kg között mozog majdnem 190 cm-es magassághoz. Korábban rendszeresen edzettem, de egy ideje úgy alakult, hogy ezt hanyagolnom kellett, így csökkent a testsúlyom is. Mennyire okozhat ez gondokat a párkeresés terén?
2018. ápr. 2. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Kevés az esélye, hogy emiatt nem lesz barátnőd. :D
2018. ápr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha kövérebb lennél egymilliószor nehezebb dolgod lenne. Szóval örülj, hogy gizda vagy, felbecsületetlen előny.
2018. ápr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
irány vissza edzeni!
2018. ápr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akinek jó alkata van annak azért kell edzeni, h jól kidolgozza szépre, aki meg kövér annak azért h lefogyjon!
2018. ápr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem! Világ életemben sportos, de kifejezetten vékony testalkatú voltam, és egy kezemen megtudnám számolni, hogy hányszor utasítottak vissza. Ha nem vagy igénytelen, és jó a dumád, akkor senkit nem fog érdekelni, hogy vékony vagy.
2018. ápr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem.
2018. ápr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj, ha vékony vagy, amíg az izomzatod jól látható (tehát szálkás vagy).
2018. ápr. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, ez még simán jó kategória. Viszont ha csak 65 kg lennél ilyen magassághoz, akkor lehet hogy már bizonyos lányok ízléséhez nem felelnél meg, mert nekik túl vékony lennél.


Egyébként miért nem mész vissza edzeni? Ilyen magasság mellett, +10kg-mal adonisz tested lehetne :D

2018. ápr. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!