Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem tudok érzelmeket kiváltani az emberekből, főleg a nőkből?

Figyelt kérdés
Az intelligens, intellektuális emberekkel (férfiakkal és nőkkel is) jól el tudok beszélgetni, általában kedvelnek, jó beszélgetőpartnernek, havernak, barátnak tartanak. Nem hiszem, hogy a külsőmmel lenne gond, nem vagyok egy adonisz, de ronda sem, inkább átlagos. Papucs se vagyok, nem rendelődök alá senkinek, a nőknek sem, egyenrangú félként kezelem őket. A személyiségem se hiszem, hogy bármivel unalmasabb lenne, mint rengeteg embernek, akinek van párja, sőt... Mégis úgy érzem, ez csak arra elég, hogy jó beszélgetőpartnernek, esetleg barátnak tartsanak, érzelmeket viszont nem tudok kiváltani a nőkből. Mit tehetnék ez ellen?

2018. márc. 7. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert nem feszegeted azt a határt, ami elválasztja az informális/félinformális beszélgetést egy randi pikantériájától. Sokszor éreztem, hogy nincs meg a szikra... Általában azért volt, mert az illető megmaradt a keretek között túlságosan. Semmi kicsit személyesebb, semmi kicsit pimasz, semmi olyan, amitől megjelenik a női/férfi szereposztás. Félre ne értsetek, imádok beszélgetni és ki nem állhatom, ha valaki túlszexualizálja az első randit. De ahhoz, hogy valami elinduljon, kicsit közvetlenebbnek kell lenni, kicsit bele kell kapni a másik magánéletébe, mert ha csak jófejkedik meg tárgyilagoskodik az ember, abból nem lesz több barátságnál. Kell egy kis bókolás, báj, huncutság, nem bunkó vagy perverz módon, csak épphogy.
2018. márc. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez azonban mindkét félnek ugyanannyira feladata. Nem lehet azt mondani, hogy mivel a másik nem tette ezt meg (noha én sem), az ő hibája.
2018. márc. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem feladata, inkább úgy mondanám, hogy ha akar folytatást, tegye. Ha nem, akkor meg tökéletesen tudja hárítani a másik esetleges közeledését ezzel a kerettartással.
2018. márc. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!