Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem keres, tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres, tényleg gondolhatja így ezt egy férfi?

Figyelt kérdés
Bonyolult a story, de a lényeg, hogy ismerkedem egy pasival.. ő szerinte kevés lenne hozzám,mert nem áll túl jól anyagilag. Hozzáteszem én sem vagyok gazdag,de jól élek, jó munkahelyem van, de pl egyedül nem tudnék lakást venni. Az anyjával él, 40 éves alkalmi kapcsolatai vannak, de szeretne megállapodni és gyereket,házat vásárolni. Elmondása szerint csalódott egy nagyot és azóta nem éli bele magát semmibe.. na már most én komolyan gondolom vele, szeretném jobban megismerni, viszont nem igazán keres engem, azt mondja ha ráér fog. 2 napig vártam, nem tette. Írtam neki, még nem válaszolt. Hagyjam vagy mit lehet tenni ilyenkor? Megcsókolt és megbeszéltünk egy újabb randit, de nem érzem azt hogy ő is ennyire "odalenne" értem. Vannak tényleg ilyen férfiak akik nem kockàztatnak inkább? Tök ellentéteket mondd néha... őrlődöm rajta, félek ha nem közeledek akkor nem vesz komolyan, viszont nyomulni sem akarok. Mit tegyek?
2018. ápr. 3. 19:34
 1/5 Noren1989 ***** válasza:
64%
Bexart. A helyzet az, hogy a komfortzónàjàból nem tud kitörni.
2018. ápr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Hagyd a csudába. Süketel össze-vissza, miközben több nővel is szórakozik.
2018. ápr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még válaszok. Szeretném megérteni ezt a fajta viselkedést.
2018. ápr. 3. 20:23
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Megérteni nem attól fogod, hogy itt olvasgatsz okosságokat olyan emberektől, akik nem ismerik, hanem vele kell beszélned. Az még nem nyomulás.
2018. ápr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#2 ezt mégis mire alapozod, miből következtettél erre?


Kérdező, ezt próbáld megbeszélni vele. Ha nem alakul semerre, akkor pedig ne erőltesd.

2018. ápr. 4. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!