Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi a kapcsolat elején beszél összeköltözésről azt komolyan is gondolhatja?

Figyelt kérdés
Összeköltözés, házasság, gyerek. Ilyen dolgok is szóba kerültek és azt mondja hogy velem ezt mind eltudja képzelni az valóban így lehet vagy csak úgy mondja?
2018. jan. 8. 08:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Van aki tényleg komolyan gondolkodik, és nem egy 15 éves kisfiú szintjén van. Miért olyan meglepő?
2018. jan. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen, de nyugi, mire elhiszitek, addigra rend szerint létezünk róla. :)

31/f

2018. jan. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Leteszünk *
2018. jan. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy komolyan ezt akarja. Az nem mindegy, hogy MIÉRT akarja ilyen gyorsan.
2018. jan. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Te vagy vele kapcsolatban, mi honnan tudjuk, hogy a pasid mit gondol komolyan?
2018. jan. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kövezzetek meg de szerintem meg abszolút nem normális pár hét után már feleségként tekinteni valakire. Szerintem ő nagyon siettetné a dolgokat, szerintem nehezen megy neki a párkeresés, és most hogy kifogott magának valakit nem akarja elereszteni. Őszintén, pár hét után fogalmad nem lehet róla, hogy tudnál-e valakivel együtt élni. Ehhez évek kellenek.
2018. jan. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
őszintén...szerinted egy férfi "ezt csak úgy mondja" ha még véletlenül sem akarná ezt? :D
2018. jan. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
6-os. Tiniként tényleg fura lenne, de pl 40 felett ez már egyáltalán nem furcsaság. Majd rájössz ennyi idősen, másképp gondolkodsz már. Nem akarsz hónapokig évekig szórakozni egy emberrel aki lehet nem is azt akarja mint te. NYílt lapokkal való játék...erre vágynak a tinik nem? Itt már megvan. ;)
2018. jan. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves 8-as, ezzel egyáltalán nem értek egyet. Illetve tisztában vagyok vele, hogy létező jelenség, de ez a legnagyobb baromság a világon. A házasság, az összeköltözés nem az életkor függvénye!! Nincs nagyobb baromság, mint siettetni a dolgokat csak mert beüt a kapuzárási pánik. Ebből lesznek az olyan kapcsolatok, ahol csak azért vannak együtt, mert már túl öregnek érzik magukat ahhoz, hogy olyan párt találjanak, aki tényleg hozzájuk való. Nyílt lapok ide vagy oda, csak mert valaki elért egy bizonyos kort maga a párkapcsolat semmivel nem lesz érettebb. Ehhez idő kell. Sem 15 sem 60 évesen nem célravezető siettetni az elköteleződést a másik ismerete nélkül.
2018. jan. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Nekem az exem is beszélt ilyen dolgokról. 1 éves kapcsolatban: hogy majd ő lesz a legjobb férj, én leszek a felesége, mert mindent megadok neki, szeretem, meg majd gyerekek, odaköltözök hozzá stb.

4 hónapja szakított velem, mert ő "nem akar elköteleződni", illetve, hogy már nem szeret.

Ez az én példám, persze ezerféle ilyen lehet, hogy komolyan vagy nem komolyan gondolja.. csak ilyen is van!

23/N

2018. jan. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!