Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk melyik a jobb? Lakasra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk melyik a jobb? Lakasra menni egy profihoz fel orara vagy egyejszakas kaland egy szorakozohelyrol?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 4. 00:28
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Fél óra egy prostival...? Annyi idő míg kipakolom a cuccaim, cigi, telefon, á, nem.

Akkor inkabb a spicces csaj, a szórakozóhelytől 40-50 méterre lévő bezárt strand igénybevételével. 😛

2018. ápr. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
Mindkettő ribi, az egyik így, a másik úgy...
2018. ápr. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, nyilván mindkettő mellett szól valami. Az egyikhez azok a pasik nyúlnak, akik nem tudnak egy komolyabb színvonalú nőnél érvényesülni vagy max barátnak jók, de nem férfiszemmel néznek rájuk.


Rövid leszek. A fizetős a gyengébb dolog. Kifizeted, szex, szopás akármi egyéb és hello szia. De ha én férfi lennék engem zavarna a tudat hogy csak pénzért kapok csajokat és attól mert a nő nem mondja a szemedbe, valahol ő is gázosnak gondolja.


Lehet akárhogy takarni meg magyarázni csűrni csavarni ezt de már számos kutatás kimutatta hogy normális egészséges önbizalmú pasasnak nincs szüksége arra hogy fizessen a szexért, mert vannak nők az életében alapból.


Ha csak ezt a két lehetőséget ismered, amit felsoroltál, akkor inkább a második. De tudod az a helyzet, ha jó lennél a lányoknál és az egyéjszakás kalandokban, akkor eleve fel se merült volna benned hogy fizess egy szexért valami tetkós p*csával? Mert eleve tudsz magadnak nőt szerezni ha akarsz. Szóval ebből bántás nélkül de arra következtetek hogy a másodikat csak szeretnéd, de nem tudod összehozni.


Én inkább arra bíztatnálak hogy sport klubokban vagy más körökben ismerkedj kicsit vissszafogott elegáns de csinos csajokkal. Akiknél tudsz is érvényesülni és nem az lesz az első szavuk hogy kocc.


Remélem segítettem.

2018. ápr. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:

Van, akit felizgat az egyéjszakás kaland és van akinek mellette jó nője is van.

Én az egyéjszakásra szavazok.

2018. ápr. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem mennék prostihoz.
2018. ápr. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minek a prosti? El vannak férfiasodva a nők is, eléggé kiélik ők is a szexualitásukat. Szerintem 2 -3 próbálkozás után találnék egy nőt akivel aztán szexpartnerré válhatnánk. Amolyan barátság extrákkal jellegű kapcsolat, és még csak fizetni sem kell érte.
2018. ápr. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!