Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A huszonéves pasik tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A huszonéves pasik tényleg képtelenek párkapcsolatra vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Egyszerűen az összes, aki tetszik külsőre, rendben van az önértékelése, sikeres, értelmes, vannak hobbijai, sportol stb, ergo olyan, akivel járnék, az ilyen pasik nem akarnak kapcsolatot. Pedig már sok ilyennel randizgattam, nemis adom könnyen magam, de pár hét után vége az ismerkedésnek, mert hát ők úgy érzik, hogy mégsem készek még kapcsolatra. Nem hiszem, hogy velem lenne a gond, mert a többi barátnőm is ezt tapasztalja és igazából egy aranyos, nem bulizós lány vagyok, szóval nem hiszem, hogy ne lennék alkalmas kapcsolatra.


Akik pedig 25 alatt vagy körül is akarnának kapcsolatot, azok:

- vagy rondák és nem tehetik meg, hogy kalandozzanak és csak ezért választanák a kapcsolatot

- vagy jobb nő vagyok, mint amennyire ők jó pasik és ezért akarnak megtartani

- vagy kapcsolatfüggők, önbizalomhiányosak, lelki sérültek


Most mégis mit tegyek? Várjak még éveket, hátha akad egy helyes és normális pasi, aki képes szerelemre is, nem csak lekúrni a fél világot? Vagy alkudjak meg? :D Lányok, ti is ezt tapasztaljátok manapság?

21L



2018. febr. 7. 10:42
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
21 évesen úgy beszélsz, mintha lekéstél volna mindenről és meg kellene alkudnod. 21 éves vagy könyörgöm, még előtted az élet. 28 éves férfi vagyok és én meg ugyanezt eltudom mondani a nőkről, csak fordítva. Őszintén, én még nem találkoztam olyan 25-26 év alatti lánnyal, aki érett lenne egy komoly kapcsolatra.
2018. febr. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
#1 Tudom, hogy nem vagyok lekésve, de olyan elkeserítő, hogy már vagy 1 éve ez megy..:/ Ha elmegyek egy olyan pasival randizni, aki meg is tetszik, már előre tudom, hogy mi lesz a vége.
2018. febr. 7. 10:51
 3/36 anonim ***** válasza:
51%
Iszonyúan ellenszenves vagy nekem. 21 évesen mire fel szállsz így el magadtól? Egy jó tanács, Férfi és nem pasi a megszólítás, oké Csaj? 🙂
2018. febr. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
#4 Ezeket a kisfiúkat, akikről beszélek, pasinak nevezem, nem férfinek :D Amúgy lehet neked ellenszenves vagyok, de különösebben nem érdekel vadidegen emberek véleménye rólam, hanem főleg lányok tapasztalataira lennék kiváncsi.
2018. febr. 7. 10:53
 5/36 anonim ***** válasza:
14%
Oké, nyomd el magad!
2018. febr. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
87%

Lány vagyok. Az, hogy szinteket állapítasz meg a férfiakról és magadról, tehát kategorizálod az embereket, azt mutatja, hogy nem tudod, mit jelent az a szó, hogy ÉRTÉK. És van egy aranyszabály: zsák a foltját.


Azok a férfiak, akiket te szinteden alulinak minősítesz, nem is feltétlen azokra a tulajdonságokra törekszenek, amiket te óhajtasz egy férfiban, mert több eszük van ennél, velük nem vagy összevaló, nemhiába nem látod meg bennük a jót.

Azokhoz vonzódsz, akik híján vannak mindennek, amitől egy ember olyan nagybetűs Ember tudna lenni: felelősségvállalás, hűség, elkötelezettség, kitartás, őszinteség. Helyette van a felszínesség, a sekélyesség és a látszat.

Vajon miért ilyen férfiak akadnának a horgodon? Gondolkodtál már rajta?

2018. febr. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Amúgy miért lennék elszállva? xd Mert van elképzelésem arról, hogy milyen párt szeretnék? Ezt nem beképzeltségnek hívják.
2018. febr. 7. 10:58
 8/36 A kérdező kommentje:
#7 Nekem azok az értékek is fontosak lennének, amiket te soroltál. De pont azokban az emberekben nincs meg, akikben szeretném, ha lenne. Elgondolkodtatott a válaszod, köszi.
2018. febr. 7. 11:00
 9/36 anonim ***** válasza:
62%
A kérdésedből az jön le, hogy egy idealizált képed van magadról. A tényleges helyzet azt mutatja, hogy mégsem vagy annyival jobb nő, mint amennyire ők jó pasik. Tudod, az értéket a kereslet és a kínálat metszéspontja határozza meg.
2018. febr. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem szüneteltesd a randizást és törődj az életed többi területével. Kicsit érjél még, nem kell mindig a férfiak körül forogni.
2018. febr. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!