Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kapcsolatban vagytok, el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kapcsolatban vagytok, el szoktátok ezt mondani a párotoknak?

Figyelt kérdés
Hogy éppen aznap maszturbáltatok-e ? Mert minden kapcsolatomban ez teljesen természetes volt,hogy én is elmondtam meg a másik is ha aznap történt ilyesmi.Nem éltünk együtt sok esetben.
2018. ápr. 4. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudjuk egymásról, hogy szoktunk, de nem szoktuk így elújságolni
2018. ápr. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyanúgy van, ahogy az első írta. Tudjuk, hogy szoktunk, de nem állok elé és mondom azt, hogy tegnap este maszturbáltam egyet.
2018. ápr. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első jól mondja.


Mit kell erről beszélni, külön elmondani? Ez most olyan nagy dolog, hogy muszáj vagy minden alkalommal beszámolni róla? A szarásról is beszélsz ugyanígy vagy a fingásról?

2018. ápr. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem írom le megint, a fentiek elmondták.
2018. ápr. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt is elmondom neki, hogy hányszor vettem levegőt.
2018. ápr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Minek mondanam el? Nem titok, de nincs hirerteke.
2018. ápr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem szoktuk megbeszélni, csak néha. Nem egy túl érdekes téma... 😃
2018. ápr. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen dolgokat is megbeszéltek napi szinten akkor mindketten olyan egyszerűek vagytok mint egy százasszeg.
2018. ápr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!