Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az miért van hogy más pasi le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van hogy más pasi le fekszik egy olyan növel aki könnyü vérü de én nem?

Figyelt kérdés

voltak barátnöim, volt kalandom, de mikor akarok egy olyan növel le feküdni, nem lesz semmi, pedig nem célozgatok arra, erre le fekszik egy fiatalabbal 16-17 évesel és a nö 19 éves én 24, miért van ez?

PL ha egy nö egy egész várost meglovagolta, akkor engem miért hagyki? valami más látt bennem?


2018. ápr. 5. 03:00
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Ne bonyolítsd túl, nem vagy az esete.
2018. ápr. 5. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Talán levette, hogy te nem vagy olyan könnyűvérű és többet meg nem akar, csak azt.:)
2018. ápr. 5. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Egy könnyű kalandot is olyantól vár aki izgatja valamilyen szinten a fantáziáját. Máskülönben miért csinálná?

Ez nem olyan mint a levegő, amit akkor is szívunk, (mert kell), ha büdös.

2018. ápr. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Valamit rosszul csinálsz...a nők szeretik érezni, ha ők a prédák, te meg sugárzod az ősi vadászösztönt. Aztán nagyon fontos, hogy mit , mikor lépsz meg... néha valamit csak egyszer és csak akkor tehetsz meg, különben odébb áll a csaj, ez is fontos.
2018. ápr. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Diavolino44 ***** válasza:

Ismeros a szitu.

Igen mast lat benned, vagy semmit.

Van akitol a bugyi nedvesedik s van akivel lehet tervezni hosszutavon.

Persze az az idealis, ha ez egy szemely de leginkabb ketto.

Ha hosszutavu part lat benned, akkor nem akar konnyuverunek latszani ahogy irtad.

2018. ápr. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem jössz be neki. + Attól, hogy màs pasi igénytelen, neked nem biztos, hogy annak kéne lenni. Tényleg olyan csaj kell, akin àtment 6 vàrosnyi pasi? Gratula , ha ehhez van gyomrod.
2018. ápr. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de a lány, nem itélek el senkit, nem olyan szép, a teste az jó, de a viselkedése agresziv, B*nko , és evvel nem azt mondom hogy muszáj le feküdni vele, csak kiváncsi vagyok hogy miért nem vagyok jó?? egy 17 éves jobb?? kicsit megalázó, de lehet rosszul fogom fel a dolgokat csak na... remélem értitek miről beszélek
2018. ápr. 5. 15:42
 8/10 anonim ***** válasza:
7: például mert te nem szereted őt, nem is tetszik neked, azért ez látszik rajtad, ő is látja.:)
2018. ápr. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mit nem lehet azon felfogni, ha valakinek nem vagy az esete/nem jössz be neki?

Ez tényleg ilyen bonyolult egyeseknek?

Ha 10 másikkal lefekszik, veled nem, akkor sem kérheted számon...

2018. ápr. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

de nekem tetszik, mert olyan fura :D

nem kérem számon, csak kicsit meg megingott az önbizalmam e miatt.

2018. ápr. 5. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!