Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ha egy fiú sok lánnyal lefekszik akkor mindenki azt mondja rá hogy milyen jó pasi és hogy milyen "töks" . P ha pedig egy lány sok fiúval fekszik le akkor riban?

Figyelt kérdés
én eddig egy fiúval volta, két kétdést is feltettem ma és nem elég h az egyiket törölték valamiért de mindenki leribncozott :(

2013. szept. 2. 19:37
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
14%
az vagy és kész! Megválaszoltad amúgy a kérdést magadnak..
2013. szept. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
77%
Az élet néha igazságtalan.
2013. szept. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
17%
az vagy és kész! Megválaszoltad amúgy a kérdést magadnak..
2013. szept. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
60%
töks? riban? mivan?
2013. szept. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
85%
Mindjárt jön a kulcs-lakatos metefóra.
2013. szept. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
49%

Képzelj el egy kulcsot ami minden zárat nyit ez egy nagyon jó kulcs

Most képzelj el egy zárat amit minden kulcs nyit ez egy szar zár

És szerintem ezzel meg is magyaráztam mindent :D

2013. szept. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
95%

ezt a csontot még meddig rágjuk? egyébként csomó csajnak bejön az a pasi, aki nem döntött még meg 300 nőt, hanem max 1-2 csajjal volt még életében.

a 300nős fiúkat ugyan úgy lenézik azok a nők, akik a komolyabb embereket szeretik

2013. szept. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
az élet nagy kérdései..:D mint pl.: ha a fiú azt mondja egy másik fiúnak hogy helyes,akkor már b*zi,de ha egy lány kinyalja a másik lányt,akkor ő még nem lezbi..
2013. szept. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
ez a kulcsos dolog 1hülyeség
2013. szept. 2. 19:46
 10/31 anonim ***** válasza:
51%

Azért mert ha egy nő le akar feküdni 100 férfival, akkor elég ha megkér 100 férfit, hogy feküdjenek le vele.


De ha egy férfi 100 nővel akar lefeküdni, akkor mindegyiküket egyesével meg kell hódítania.


A nőnek elég magával vinnie a punciját és mindig talál férfit, aki lefeküdne vele, de a férfinak ezernyi területen kell odatennie magát.

2013. szept. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!