Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy “felejtsem el”?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy “felejtsem el”?

Figyelt kérdés
Volt barátommal már több mint 3 hónapja szakítottunk. Nagyon rövid ideig tartott, viszont én megszerettem ez idö alatt és úgy érzem, még mindig szerelmes vagyok belé, viszont ö már csak barátként tekint rám (söt mostanában alig, szinte nem is beszélünk). A csavar az egészben, hogy az osztálytársam. A kérdés az, hogy valakinek van ötlete, hogy hogyan kéne elfelejtenem, “kiszeretnem” belöle (ha ez egyáltalán lehetséges)? 1 hónap múlva elballagunk, ami azt jelenti, hogy többet nem leszünk osztálytársak, azaz nem találkozunk mindennap. Így lehet könnyebb lesz, ha majd nem látom öt, de az is lehet, hogy mégjobban fog hiányozni. Esetleg ötletek, tapasztalatok?

2018. ápr. 5. 19:06
 1/4 A kérdező kommentje:
19/L
2018. ápr. 5. 19:07
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem barátkozz meg a gondolattal..kezd pici utálatot érezni iránta az rengeteget segít később úgyis csak a jóra fogsz majd emlékezni mikor már sok idő eltelt és már tudsz emlékezni szép emlékként rá. Az idő mindent begyógyít illetve találj hobbit,kösd le magad,ismerkedj mással vagy beszélgess,barátok..stb
2018. ápr. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem felejted el. Csak élsz vele tovább amíg az idő elhomályosítja az emlékeket és úgy fog tűnni mintha az egész csak egy álom lett volna.
2018. ápr. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat!:)
2018. ápr. 6. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!