Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsem ez az exem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem ez az exem? Kb egy hete dobott a barátnőm egy nevetséges indokkal (kb mintha azt mondta volna hogy azért szakítsunk mert zöld a szemem. ) tudom hogy áll valami a háttérben nem tudok aludni, enni minden nap vele álmodom szinte.

Figyelt kérdés
Kikészülök 2 éves kapcsolat volt. De már évek óta ismertük egymást.20/F

2018. jan. 8. 10:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem akart megserteni vagy bántani de legalabb korrekt volt es szakított... Jobb ha hazugsaggal de szakit mint kettőt tartsob
2018. jan. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%

Hányok az ilyen "nem akart megsérteni" típusú sunnyogásoktól. Ez sohasem a tapintatról szól, hanem a félelmekről, hogy az illető nem meri felvállalni az őszinteséget.


Jobban is jártál KÉrdező, az ilyen luvnya nem érdemel meg téged, nem neked, hanem magának mondott nemet.


Kikészülsz? Természetes.

Engem 15 év után dobtak ZÉRÓ indokkal. Csak nyimnyámmogás volt meg sunnyogás.

Elég jó VIP vevő voltam a környékbeli itakdiszkontokban meg máshol is egy ideig.

Aztán kijöttem belőle. Ennyi.


Az emberek jönnek-mennek az életünkben, sajnos ezt el kell fogadni.


Belőlem pl kiölődött a nők iránti feltétlen bizalom képessége, mert 5 éve volt a szakítás, de azóta is csak egy répaföldön csajozok. (Sok a gyökér)


De mára megtanultam ezt az egészet leszarni.

2018. jan. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,igen itt is fogy a bor kegyetlenül de nem akarok ezzel élni az a tipikus veled tervezem a jövőmet kapcsolatvolt és lehet mondani hogy korai de szerintem nincs ilyen egy kapcsolatban...2 év után keddről szerdára alig írt az anyjára fogta utána mar a szilvesztert nem akarta velem tölteni és szilveszter előtti napon felhívtam nem bírtam ki hogy mi van? és azt mondta hogy legyen itt vége..egy hét múlva megyek a cuccaimért..lehet ha látni fog változik valamit a véleménye? Néhány szót szeretnék váltani vele higgadtan..de még mindig olyan gondolatokat kergetek hogy úgy is rendben lesz minden..és mellette fogok ébredni
2018. jan. 8. 10:18
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha találkoztok, a korrektség jegyében megkérheted, hogy indokolja meg.

Ezt vagy megteszi, vagy nem. Ha indokol, akkor lehet még jobban fogsz szenvedni (pl. ha kiderül, hogy megcsalt), ha nem indokol.. nos, legalább nem utána derül ki, hogy félreismerted, hogy belevágtatok abba az emlegetett közös jövőbe.

Megalázni magad felesleges, hogy visszakönyörögsz vagy ilyesmi. Attól csak neked lesz rosszabb.


Tudom, hogy ez most úgyse hat meg, de lesz ennél jobb. Más gyógyír nincs, mint az idő. Kitartást!

2018. jan. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

Akkor annyit és semmit se ér...

Ha nem érdemelsz két év után annyit, hogy az igazat a szemedbe mondja nem vesztettél sokat.

De mégis mi volt az indok? Lehet valós csak nem tudod elfogadni még túl mély a fájdalom.

Idővel könnyebb lesz, 20 évesen nem ér véget a világ egy szakítás miatt. Én 11 év után váltam és itt vagyok, mindenki túl esik ilyenen

Most biztos rossz, bár nekem is volt előtte kapcsolatom azt hittem ő az. Utána később jött a szerelem hozzá is mentem. Bár igaz válás lett a vége, de közel sem volt olyan szerelem mint ami előtte volt. Azt is ki kell bírni, nem könnyű nem azt mondom, talpon kell maradni

2018. jan. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
"nem neked, hanem magának mondott nemet. " ez a mondat nagyon nagy erőt ad :) igazából csak tudni akarom az igazságot nincs bennem harag meg düh de ha szakítunk és ezt az egész kapcsoltatott a sarokba dobjuk akkor legyen egy normális,valós indok hogy miért..akárhány rokonnal baráttal beszéltem mindegyiknek az volt a válasza hogy ilyen indok nincs..és olyan sincs hogy kedden elköszön a nyakadba ugrik és szeret és stb szerdán meg szarik a fejedre..
2018. jan. 8. 10:29
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Új pali,hagyd kérdező nem érnek ezek ennyit..hozd el a cucod és szard le...ő vesztett nem te hasonlóban volt részem :) ez van 21F
2018. jan. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van :) stabil lábakon állok nyilván elő fog minden törni de nem nekem kell utána szaladni ha így hát így..és igazából ilyenkor változik meg az ember nagyon,szóval előttem az élet.
2018. jan. 8. 10:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez a jó hozzáállás!! Nem érdemelt meg. Lesz majd lány aki tisztel, csak keresni kell. Az, hogy elhagy az természetes, de az, hogy elötte szinészkedik, meg ilyen indokkal, az egy jellemtelen emberre vall. Fel a fejjel!
2018. jan. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Adj időt magadnak és szép lassan fejben össze fog állni benned a kép és rá fogsz jönni mindenre magadtól,közhely de igaz idő mindenben segít hidd el jobban jársz nélküle,én is így voltam mint te,most már tőlem meg is szomorodhat :) (7)
2018. jan. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!