Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Felejtsem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Felejtsem el?

Figyelt kérdés
Pár napja találkoztam ujra szerelőnkkel..mikor nálunk volt már nagyon nézett és mikor odaértünk párommal hozzá mondta hogy próbálja párom inditani az autoját de ő annyira nézett nem tudott figyelni az autora...hozta vissza mikor kész lett és konkrétan ugy beszélt velem.mint aki szerelmes...csillogott szeme folyamatosan nézett de a szokásos flörtös beszólása elmaradt inkább olyan nyuggalom áradt belőle és az a 10perc olyan volt hogy bárcsak sose lenne vége.nem engedte hogy párommal találkozzon csak hogy én vigyem haza.😓😓😓 pár hét mulva ujra jön lehet nem kéne vele találkoznom😓😓segitsetek mi ez köztünk?
2017. nov. 17. 20:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Meg akar dugni.

Miért, mit gondoltál? Szerelem első látásra?

2017. nov. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem nem hittem azt csak mikor férjemmel vagyok akkor is durván flörtöl és ugy intézi hogy ő ne zudjon jonni ha mennem kell autóm miatt
2017. nov. 17. 21:01
 3/13 anonim ***** válasza:

Beinditott mint ahogy az autókat szokta.

Meg akar töcskölni ennyi. Inkább kerüld a vele való találkozásokat és had intézze a párod az egészet. Másik lehetőség: mond meg a párodnak, hogy mi jár a fejedben, aztán kezdj valamit a szerelővel...

2017. nov. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki hogy innentől ő intézze a dolgokat de gyanus lettem.neki hogy eddig miert en...mondtam csak...most már napi szinten látom házelőtt is mászkál faszi és nézeget be ..integet...nem akarom megcsalni párom.szeretem
2017. nov. 17. 21:06
 5/13 anonim ***** válasza:
Ilyen feleségtől mentsen meg a drága jó isten engem.
2017. nov. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen azert mentsen mert azt irtam eszembe se jutna megcsalni????
2017. nov. 17. 22:22
 7/13 anonim ***** válasza:

Jaajj haggyad má’

Látszik milyen vagy -.-

Ki se írtad volna a kérdést, meg felse merült volna a fejedben semmi “olyan” dolog.

Gyenge jellem, kétséges, befolyásolható érzelmek amik jellemeznek téged.

Ha annyira szereted a párod, nem is tudtad volna fogadni a “flörtöt”...haggyad má’ haggyad má’....

2017. nov. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Huhhuuu de okos ember vagy te ...magadtol vagy ilyen ..vagy sugnak neked...pont azert van a kerdes te eszes mert nem akarom hogy párom emiatt elhagyjon mert féltékeny rá....te te biztos jártas vagy a dologba valoszinuleg teged se szerettek még😁😁😁😁
2017. nov. 17. 22:48
 9/13 anonim ***** válasza:
Taps taps taps taps!!!
2017. nov. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Gratulalok....ez megy egy idetlen ferfi a noket szidja...de forditott helyzetbe meg istenitenéd magad h mekkora istenkirály vagy h ezt teszed egy nővel..
2017. nov. 17. 23:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!