Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Álomból valóság? Lehetséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álomból valóság? Lehetséges ez? Tapasztaltátok már?

Figyelt kérdés

Szeretném ha az álmaimban megjelent lány a valóságban is velem lenne.konkrét személyről van szó az életben.

Vagy ne is remenykedjek???

Tennem kéne valamit..



2018. ápr. 6. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Igen tenned, mert Ő nem biztos, hogy udja, hogy vele álmodsz.
2018. ápr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
Ha csak álmodozol róla, akkor sosem leszel vele. Szóval igen, tenned kéne valamit.
2018. ápr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%

Nem. Az túl szép és/vagy félelmetes lenne.

Én a valóságot szoktam megálmodni, kicsit másképpen.

Valóság: kismacskát mentettem. - Álom: szintén, csak másikat, és máshol.

Valóság: itthon ház reform van. - Álom: új ház vétele.

Valóság: egy néninek segítettem kiválasztani egy képeslapot, a vizslásra esett a választás. Álom: vizslát találtam, és fogadtam be.


Példa a fordított esetre, régebbről:

Álom: csókolóztam valakivel álmomban. Valóság: nem csókolóztam azzal a személlyel soha.

Álom: meghaltam. Valóság: azóta is élek. Még. :D

Álom: felgyulladt a ház. Valóság: eddig nem lángolt semmi.


Az utóbbi 2 hét termései az előbbi álmok. Gondolom, valami az agyamra ment.

De neked is, ha az álmoktól várod a megváltást. :D

Az álomnak nincs teremtő ereje.

Valamit csak tenni kell, nem hullik az öledbe a nagy ajándék.

2018. ápr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%

Hát leszólìtásnak jó dolog,hogy elmeséled mit álmodtál vele. Legalább lesz miről beszélni.

Velem is volt úgy,hogy valaki megjelent az álmomban akkor jöttem rá hogy tetszik,azelőtt fel se tűnt.

2018. ápr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hú, ilyen már velem is előfordult, amikor még kamaszként megálmodtam egy lányt. Sose fogom elfelejteni azt az érzést, ami ébredés után hasított belém. Nem is maga a lány miatt, hanem az érzés miatt, amit álmomban kiváltott belőlem. Utána 2-3 napig csak rá tudtam gondolni, és konkrétan rosszul éreztem magam, hogy csak álom volt. Szerelmes lettem álmomban. Bár ő nem konkrét személy volt. Nem is hasonlított egyetlen lányra sem, akik annó tetszettek, szóval emiatt is érdekes volt.

Ahogy már előttem írták... Az álmok valóra válnak, ha teszel értük. A sült galamb nem fog a szádba repülni.

2018. ápr. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!