Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a véleménye az alábbi cikkről? Van valóság alapja? Tényleg van egyes nőknek gyomra egy ilyen kapcsolathoz?

Figyelt kérdés

Íme a cikk:

[link]



2018. márc. 18. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

Hogy kinek mihez van gyomra szintén relatív, ez is ízlés kérdése.


Miért zavar ennyire, hogy vannak nők, akik az idősebb férfiakat preferálják?

2018. márc. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kövezz meg, de én ezt még mindig nem találom olyan gusztustalannak, mint amikor a felnőtt-gyerek ("14 éves kortól már legális!!!4!!44!!!") kapcsolatokat próbálják tolni egyesek.


Kinek mi jön be.. Vannak akiknek a kövérek, vannak, akiknek a soványok, vannak, akiknek az idősebbek. Amíg senkit sem használnak ki, addig teljesen rendben vannak az ilyen kapcsolatok.

2018. márc. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2018. márc. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Mind a kettőnek jó. Felnőttek, szabadon döntenek így. Innentől kezdve engem nem érdekel. Semmi gyomorforgató nincs benne. Ha ők élvezik, tegyék.
2018. márc. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ha valaki idös, idösebb nem jelenti azt, hogy undoritobb lenne. Kortol függetlenül lehet valaki teljesen undorito, esetleg vonzo.
2018. márc. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Az én barátom 68 éves, én 40 vagyok, de fiatalabbnak nézek ki. Egy fillért nem kapok tőle, és nem is várom el. Viszont iszonyat jó a teste, még mindig sportol, izmos, erős, férfias. Engem pedig valamiért szexuálisan is jobban izgat az, hogy egy idősebb férfivel vagyok. Persze ha nem nézne ki jól, akkor nem tudom, hogy összejöttem volna vele vagy sem. Több mint valószínű, hogy nem. De most már akkor sem hagynám ott, ha lerobbanna, mert lelkileg is az egyik legjobb kapcsolatom eddig. Ennek ellenére, a cikket teljesen igaznak tartom. Elég sok hasonló párt ismerek... A nagyon jómódú körökben ez gyakori. Elképesztő, micsoda aranyásókkal találkoztam, es hogy az idős barátjukat mennyire nem érdekli más, csak az, hogy fiatal test legyen mellettük. Lelki kapcsolat az nincs. Kivételek azért vannak biztosan, csak én nem látok, a saját kapcsolatomon kívül.
2018. márc. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Én nem olvasnék a helyedben ilyen szennyportálokat.
2018. márc. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Micsoda szerencse! Több fiatal pasi marad nekünk!
2018. márc. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Válasz 1.: Élővilág, evolúció.....


Az emlősöknél az "idős" korában is ERŐS hím az alfa hím, ő a falkavezér.


Miért?


Azért, mert ő még életben van és erős, azaz, jók a génjei.


Míg sajna a fiatal hímek nem biztos, hogy életben maradnak.


Az idős hím már bizonyított azzal kapcsolatban, hogy életrevaló és erős.



Válasz 2.: Ember


Mert egy tisztes őszes halánték,

A nő számára ajándék,

S úgy kell, mint az őszi napsugár.

Ha sor kerül a tavaszra,

Még nincsen okom panaszra,

A május csókja csak szíven talál.


(Jávor Pál - Egy tisztes őszes halánték)

2018. márc. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!