Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok egy irigy kutya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok egy irigy kutya ebben a tekintetben? 23F

Figyelt kérdés
Ha tudomást szerzek róla, hogy valakinek összejött egy barátnő vagy egyéjszakás kaland, akár csak tetszik egy csajnak, egyből irigység tör rám, mert nekem sosem jött össze semmi, közönyösek irántam a nők, észre sem vesznek. Az a fura, hogy más tekintetben nem vagyok irigy, ha valaki gazdag, jól keres, sikeres a munkahelyén stb. nem irigykedem rá.
2018. ápr. 6. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Na, akkor fordíts rajta. Éehet, ha magánéletben sikeresebb lennél észrevennének.
2018. ápr. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kérdésedben ott a válasz: "...mert nekem sosem jött össze semmi, közönyösek irántam a nők, észre sem vesznek." Ezért vagy irigy, mert neked nincs sikerélményed és sajnálod mástól. Zavar, hogy másnak van, neked nincs.
2018. ápr. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Másban sincs sikerélményem, az mégsem zavar.
2018. ápr. 6. 22:54
 4/6 anonim ***** válasza:
mert nem jött eddig össze .Sztem inkabb vegyél tőlük leckét figyeld mefg mire buknak a nők.
2018. ápr. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a probléma ott kezdődik, hogy másban sincs sikerélményed. Így nem fogod vonzani a nőket az biztos.
2018. ápr. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerelemmel kapcsolatos szükségleteid prioritást éreznek.


Míg a pénzen elérhető szükségleteid, munkahelyi elismerések stb... nem


Asszertivitást ajánlom. Érzéseid tudatában könnyen felismerheted szükségleteidet. Tehát tudatos lehetsz magaddal kapcsolatba, így pedig már könnyű abbahagyni a pótcselekvéseket, negatív gondolkodást, már tudsz koncentrálni majd a célra.

2018. ápr. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!