Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom kutyája kikészít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom kutyája kikészít?

Figyelt kérdés
Barátomékhoz nemrég került egy kistestű kutya. Nem barátomé, hanem neki a hugáé. Alszik egész nap így estére teljesen megőrül. Ugrál,harapdál,játszana,kapar ha bent van szobába. Én szeretem a kutyákat nincs velük bajom, de ezeket a kis yorkikat nem igazán kedvelem. Mivel mi tovább fent szoktunk lenni a szülei megkértek minket, hogy figyeljünk rá. Ezzel nem is volt eddig baj, de egy ideje ha kizárjuk, hogy tudjunk nyugodtan lenni olyan hangosan visít ahogy tud. Barátom behozta aminek nem nagyon örültem, ezt meg is mondtam neki, mert bent is nyüszített meg nem akarok arra kelni reggel 5-kor, hogy ott ugrál és ugat. Tv nézés közbe is felrakja az ágyra és nem hagy. Barátom is csak vele foglalkozik, kimegy szó nélkül wc-re, inni, de kb 10 perc múlva jön vissza, mert a kutyával kellett lenni

2017. aug. 26. 03:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%

Az bizony nem jó. A barátod is észreveszi ezt rajtad, ne biztos, hogy tolerálja, hogy ilyen szinten nem szimpatizálsz a "cimborájával".

Nekem mindegy milyen kutya, kutya, kutya, most miért zavar téged, őszintén ?

2017. aug. 26. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
21%

le kell fárasztani a kis mócsingot. Am ezeket nem is tartom kutyának, nem jók semmire kb. Vettek volna bármi mást komolyan...


de szóval a szőrgolyót le kell fárasztani...v be kell vinni hugához. Ha egyszer az övé, akk ő is foglalkozzon vele.

2017. aug. 26. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele. Semmire nem tartom ezeket a kutyákat. Egy macska nehezebb nála.
2017. aug. 26. 06:46
 4/17 anonim ***** válasza:
42%
Én meg az ilyen embereket tartom nagy nullának,mint amilyen te vagy.Remélem a barátod átlát ezeken a dolgokon,és kivág.
2017. aug. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Azok, akik a kérdezőt szidják, nem tudják, milyen egy ilyen állattal élni. Igenis a gazda kötelessége lenne, hogy a kutyát megnevelje, mert ez így élhetetlen. Nekem is van kutyám, de hallgat rám, engedelmes, nem cseszi szét a kapcsolatom.

Olyan emberrel még úgy sem lennék együtt, hogy én magam is kutyás vagyok, akinek az állata a fejére nőtt és nem is akar ellene semmit tenni.

2017. aug. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Zavar téged, és ezt megértem, engem is zavarna. De az írásod alapján te odacuccoltál a "párod" családjához, ráadásul úgy, hogy még a húga is otthon lakik. Neked tehát nincs szavad abban, hogy ők milyen állatot hoznak a házhoz és mit csinálnak vele. Ha nem tetszik, haza lehet költözni.
2017. aug. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Miért kell éjjel a kutyára figyelni? Ha a húgáé, legyen nála. Este lefekvés előtt vigye ki, intézze el a dolgát, aztán aludjon, erre kellene rászoktatni, nem arra, hogy éjszaka az ágyban játszik. Látszik, hogy nincs lefárasztva.
2017. aug. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
33%

Egy emberi nulla vagy.

Nekem is van yorkim, és ő a legszeretetteljesebb, legédesebb kisállat, akivel valaha is találkoztam.


Remélem, hogy a pasid a kutyát választja helyetted. :)


21/L

2017. aug. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én csak azon akadnék ki ,hogy a hugàé és lese szara a kutyàt.

Nekem is van Amstaffom meg Németjuhàszom ,én kutyàim ,én gondom.

N25

2017. aug. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nem lakok náluk. 1 napra szoktam lemenni mikor lehív. Ugyan így ő is hozzám.

8-as remélem akkor, ha ennyire emberileg nulla vagy te is végig hallgatod, hogy egész éjszaka nyüszít egy kutya és nem tudsz tőle aludni.

2017. aug. 26. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!