Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig mástól hallom vissza,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig mástól hallom vissza, hogy tetszem valakinek. Miért nem veszem észre?

Figyelt kérdés

Rendszerint olyan lányokról van szó, akikről soha nem mondanám meg, mert egyszerűen nem adják semmi jelét.

Ez csak egy néhány eset, hogy megtudom. Akkor az is lehetséges, hogy az általam jó csajnak tartott lányoknak is bejöhetek attól, hogy nem tesznek semmiféle közeledést?



2018. ápr. 7. 09:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Biztos csak össze súgnak-búgnak a barátnőikkel, hogy "nézd már, annyira cuki", de eközben meg nőietlennek tartanák, hogy lépéseket tegyenek feléd - mert az a férfi dolga. Igen, gyakori a nőknél, hogy ha tetszik nekik egy férfi, magukban tartják a szimpátiát és felidealizálják, különböző szebbnél szebb érzéseket társítanak hozzá, ábrándokat szövögetnek, álmodoznak - de ebből te az égvilágon semmit sem látsz és érzékelsz. Lehet, hogy egy irányodban totál közömbösnek tűnő lány már egy komplett Romana-regényt vizionált veled kapcsolatban...
2018. ápr. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nekem pedig mindig az jön le, hogy mindenki olyan közömbös, és tuti nem vagyok senkinek az esete, így meg sem szoktam próbálni kezdeményezni mert minek? A kudarcok senkit sem vonzanak.

Kár, így elmegyünk egymás mellett.

2018. ápr. 7. 09:49
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha egy nőnek tetszik egy férfi, minden erejével igyekszik titkolni, és semmilyen jelét nem adja.
2018. ápr. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ezt már hallottam én is, de semmi logikát nem látok benne, sőt. Azzal miért lesz jobb ha nem mutat semmi érdeklődést? Így aztán biztos nem lesz semmi a dologból.
2018. ápr. 7. 10:43
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
Kishitű vagy! Tessék kezdeményezni annál aki tetszik neked!
2018. ápr. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
#4 Éppen ezért csinálják így a nők, mert nincs benne logika :)
2018. ápr. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
80%

Pedig igen elterjedt jelenség a nőknél: [link]


Velem is előfordult már többször is, hogy utólag tudtam meg, hogy XY-nak bejöttem, amiből lepkefingnyi jelet sem tapasztaltam, sőt, inkább ellenszenvesnek, elutasítónak mutatta magát a delikvens nőszemély. Ezekre általában akkor derült fény, amikor már új pasikája lett. Nem tudom, ezt miért kellett a tudtomra adni utólag vagy az adott személytől, vagy a barátnőktől, habár ezektől a dolgoktól még sosem éreztem magam kellemetlenül.

2018. ápr. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen, valóban. Aki tetszik nekem az is ilyen. Ellenszenves és elutasító arckifejezése van, ha nagy véletlenül 100 évben egyszer rám néz. Ettől függetlenül lehet tényleg nem bír, de most már azon sem lepődnék meg nagyon ha az volna, amit az 1-es válaszoló írt.
2018. ápr. 7. 11:01
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló voltam a jelenlegi párommal és bevallom miért: mert azt gondoltam,hogy szóba se állna velem,hogy kinevetne. Vagy talán még le is nézi,hogy mit akarok én tőle. Nekem ő annyir a jó pasi volt,hogy szinte elérhetetlennek tűnt és el sem tudtam volna képzelni,hogy ő ugyanezt gondolja rólam. Ezért inkább úgy tettem,mint aki csak egy haverként tekint rá,soha nem adtam jelét,hogy tetszik,mert féltem,hogy kinevet majd a haverjaival vagy ilyesmi. Végül a sors úgy alakította,hogy kezdeményezett nálam és már együtt vagyunk pár éve.

Lehet,hogy nevetségesen hangzik,de azért írtam le,hogy hátha így könnyebb megérteni. Ahogy a férfiak is félnek az elutasítástól ugyanúgy a nők is sokszor és ezért inkább megjászák,hogy ne legyen ciki.


Szerintem vedd kezedbe az iranyítást és hívd el randira

;-)

2018. ápr. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kicsit buta vagyok én is, bevallom.

Ennyi erővel lehet rólam sem gondolják, hogy nekem tetszik az illető. Közben én is fantáziálgatok róla (nem csak a szexről!! hanem úgy általában, hogy vele járni) meg már leéltem vele éveket, és mégsem teszek én sem semmi érdemlegeset.

2018. ápr. 7. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!