Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van "rakétamellem"? XD

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van "rakétamellem"? XD

Figyelt kérdés
Kicsit zavar a dolog,de lehetne rosszabb is,ha noni fog,akkor fog még változni a formája? A barátom szerint én igy vagyok szép és jó,de szeretnék egy kicsit tobbet kihozni magamból. Valami izomerosito gyakorlat vagy valamit tudtok rá?
2010. jún. 11. 22:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
50%
az nem rakétamell, hanem KECSKECSÖCS!
2010. jún. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

ilyen a genetika...ha jól értelemezem, akkor tubuláris mellről, azaz csőmellről beszélsz, nem?

műtéttel lehet korrigálni, ha nagyon zavar téged, volt még hasonló kérdés, linkelem is http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__5..

2010. jún. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Küldj róla képet:P
2010. jún. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Bocsi, de kicsi a fantáziánk, képet kérünk :D
2010. jún. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
22:57-es vagyok, és amint látod férfiakat és nőket egyaránt érint a csőmell...nem is olyan ritka, mint azt gondolják az emberek, csak persze mielőtt címlapra vagy tv képernyőre kerülne valaki, tetőtől talpig átfaragják, szóval, ez megint amolyan média átok, hogy természetes dolgokat tartunk természetellenesnek és feszélyezve érezzük magunkat miatta
2010. jún. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
itt egy kép egy csőmellről a korrekció előtt és után...szerintem szép lett:) nem kell elkeseredni, az a lényeg,hogy egészséges legyél és a többi majd megoldódik:) [link]
2010. jún. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
rakétamellxD:D
2010. jún. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
LOOOL egyik osztálytársnőmnek mondtuk mindig, hogy rakétamellű :D:D
2010. jún. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Na várj, szőke vagy, szürke-kék szemekkel? Mert egy lánynak volt ilyen melle... És valami.... Nagyon durva... Pedig 16 sincs....
2010. jún. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Talán, mert apád űrhajós volt? :)
2010. jún. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!