Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van "rakétamellem"? XD

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van "rakétamellem"? XD

Figyelt kérdés
Kicsit zavar a dolog,de lehetne rosszabb is,ha noni fog,akkor fog még változni a formája? A barátom szerint én igy vagyok szép és jó,de szeretnék egy kicsit tobbet kihozni magamból. Valami izomerosito gyakorlat vagy valamit tudtok rá?
2010. jún. 11. 22:30
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom az értelmes válaszokat!:)-a tobbit hanyagolnám.. de amugy nem vagyok szoke:D

Engem kulonosebben nem zavar,mert nem annyira gáz,csak jobban orulnék egy kicsit formásabbnak,de én biztos nem muttetem meg magam miatta:) Mert akinek nem tetszik,akkor az nenézze:P Bocsi,de képet nem tudok kuldeni..

2010. jún. 12. 08:22
 22/23 anonim ***** válasza:

na én teljesen ugyan így vagyok ezzel, állandóan ezen aggódok, nem merek felvenni melltartó nélkül semmit.

anyám azt mondta neki egyáltalán nem ilyen volt...

nekem sem lóg de nem szép, én a mellkasom elött összerakom a kezeimet mindha imádkoznék és összeszorítom.

2010. aug. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen van, de nekem durva, napi sírás meg is van...! Ha nem változik, akkor meg fogom műtetni.


Azoknak, akiknek ilyen volt, elmesélnék, hogy mi lett velük? Meg, hogy milyen volt pontosan? Hogyan változott meg? Stb... Bocsi, de most nagyon megörültem, hogy valakinek megváltozott. ^^

2013. jan. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!