Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miben nyilvánul meg az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben nyilvánul meg az, ha valaki "jófiú"?

Figyelt kérdés
Az egyik előző kérdésnél egy újabb magát "jófiúnak" valló srác nyavajog, hogy nem kell senkinek, viszont nem tudja elmagyarázni, hogy mitől "jófiú". Mit takar ez nálatok pontosan?
2010. jún. 12. 01:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

04:34 vagyok


Kiegészíteném még annyival, hogy valószínűleg a nők jeleit sem érti, tehát nem tudja mikor jön be egy nőnek mert nem veszi észre.

Ebben nem tudok tanácsot adni mert én nő vagyok, de ezeket még én se értem...

Túl racionális vagyok hozzá és nem vagyok ráhangolódva emellett nem érzem, inkább "túlintellektualizálom" vagy hogy mondjam :))



A rosszfiú általában totál tapló srác, nem túl okos, nem tiszteli a nőket sem igazán, nem törődik különösebben semmivel, nincsenek komolyabb céljai.

Ha nem lenne jól beállított sérója és laza megjelenése akkor nem kéne senkinek, értelmes nőnek tuti nem.

Ja és nagyon tud rizsázni, olyan szöveget lenyom, hogy csak na. Általában azt mondja amit a nők hallani akarnak, de nem gondolja komolyan. VIszont valahogy mégis szexinek tűnik a srác, akkor is ha egy p.öcs.


Ez van. Fiatal csajoknak általában ez kell, normális nőknek pedig a jófiú típus akiben megbízhatnak és akiből jó férj lesz. Persze ez nem minden nőre igaz, változó ki mit szeret.


Nekem volt pasim mindkét típusból. A rosszfiút nem vetem komolyan totál átláttam rajta de gondoltam ha úgyse akarok tartós kacsolatot akkor egy rövid időre megfelel. Legalább kikapcsolódtam :)

Jófiúval nem sokkal volt dolgom, de őket egytől-egyig én szedtem fel, mert ők nem mertek lépni plusz valahogy aszexuálisan viselkedtek. Úgy értem nem mertek még célzásokat se tenni plusz hiába beszéltem direkt olyan témáról intellektuális választ adtak rá vagy kielemezték. Ez olykor amúgy szexi, szóval nincs ezzel baj :)

Jó volt a kapcsolat tartós is viszonylag, csak még fiatal vagyok váltottam. De nem tudom azt mondani, hogy miattuk. Semmi gond nem volt velük.


Egyébként általában olyan pasijaim vannak akiket egyik kategóriába sem lehet besorolni, szóval szerintem senki ne aggódjon. Lehet, hogy pl. valaki szerint jófiú de más szerint klassz pasi.


+ véleményem szerint egy bizonyos kor után már simán csak férfi az illető nincsenek jelen ezek a jófiú, rosszfiú címkék.

2010. jún. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Jófiú, rosszfiú, relatív! Amúgy meg semmi értelme.

A jófiú rendet tart a szobájában, megccsinálja a leckéjét, mindig fogat mos, szépen eszik, és szót fogad az anyukájának. Stb.

A lényeg hogy legyél jó vagy rossz, tudsz-e izgalmas és érdekes lenni! Ha kellesz egy csajnak annak oka van, de nem az, hogy jó vagy-e vagy sem!

2010. jún. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Ez szerintem hülyeség. Olyan fekete vagy fehér szerű. Most én nem járok bulikba, nem iszom, nem dugok össze vissza mindenkivel meg ilyenek, akkor jófiú vagyok? Nem tartom magam annak. :)

19F

2010. jún. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

00:45


Ugyanez vagyok, csak lány kiadásban. Egyébként én sem értem, ezért kérdeztem. : )

2010. jún. 23. 01:01
 15/21 anonim ***** válasza:
Papucsállatka
2010. jún. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
: )
2010. jún. 23. 01:27
 17/21 anonim ***** válasza:
Kérdező, akkor Te meg egy jólány vagy. :P :)
2010. jún. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Ezek szerint... ; )
2010. jún. 23. 01:57
 19/21 anonim ***** válasza:
TOBI a jófiú :DDDDDXDXD
2010. jún. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

08:06


Wát dö fákk? : D

2010. jún. 23. 08:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!