Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor mégis milyen egy jófiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor mégis milyen egy jófiú és milyen egy rosszfiú?

Figyelt kérdés

Szerintem ez rendkívül relatív.


Vegyünk például engem. Elég sokat járok szórakozni, ahol nem keveset iszom is, könnyedén haverkodom, és a közösségekben vezéregyéniségnek számítok. Határozott és talpraesett vagyok, leginkább a saját elképzeléseim szerint élek, nem befolyásol senki. Ezek szerint rosszfiú vagyok.


Viszont nem cigizek, mikor szórakozok, azt kulturáltan teszem, nem pedig garázdálkodok, mikor iszok, azért vigyázok, hogy ne csapjam szét magam annyira, hogy magamat megszégyenítve a hányásomban fetrengjek hőbörögve, 3-4-5-ös tanuló vagyok, angol nyelven felsőfokon, németül közepen beszélek, és most tanulok oroszul. Ezek szerint viszont jófiú vagyok.


Szóval jó lenne végre tisztázni, mit jelent ez a 2 fogalom, mert sok ember fejében így él a kép:


Jófiú: [link]


Rosszfiú: [link]


2010. nov. 15. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Szó mi szó, Nikolas Cage-et nem dobnám ki ha kopogtatna.

Te rosszfiú vagy. Szabad vagy, könnyed vagy, úgy élsz, ahogy neked tetszik, nem vagy buta.

Igazi rosszfiú viszont majd csak akkor leszel, ha megtanulsz bánni a nőkkel. Ezt minden férfi megtanulja, de ehhez el kell érni egy bizonyos életkort :)

Ha tényleg ilyen vagy, ahogyan leírtad, nem lesz gondod a nőkkel :)

2010. nov. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

és hány éves vagy?

én jófiú vagyok. nem iszom, nem járok bulikba, nem vagyok vezéregyéniség. nem tartom be azokat a szabályokat, amiket nem tartok jónak, és szívesen verem a földbe a pattogós egoista barmokat. csettintésre vérig alázok egy lányt, ha megérdemli. azaz: mocskosul s*ggfej vagyok azokkal, akik megérdemlik. határozott vagyok, szintén, talpraesett, szintén, nem befolyásolnak és nem hagyom magam (általában, kivéve zsaruk), és ha kell, olyan ízesen megmondom a tanáromnak is a magamét, hogy lilul a feje. tehát, csöppet agresszív. mégis, jófiúnak tartom magam : egy okból, mert nem a saját sz*ros kis egómnak élek, másokat segítek, ahol csak tudok, egy dolog miatt: mert úgy érzem, ki kell állnom mellettük. ezek szerint most én rosszfiú lennék? nem, jófiú vagyok. ez árnyaltabb. mindenki, akinek van egyénisége, az rosszfiú? nonszensz, öregem.

2010. nov. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te állandóan ilyen kérdéseket teszel föl. Természetes, hogy ez a két fogalom relatív... Szerintem nincs is értelme erről beszélni. Viszont a lányokat jobban érdekli a kinézet mint a viselkedés; bár a két dolog - általában - kapcsolatban van egymással. Aki jobban néz ki annak nagyobb az önbizalma, és így természetesen több dolgot megenged magának, illetve többet képzel magáról. Ők a "rosszfiúk". Aki nem olyan jóképű, az viszont visszahúzódóbb, nem akar előtérbe kerülni, inkább otthon ül, stb. Ők pedig a jófiúk.
2010. nov. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amúgy szerintem jó a kérdés végre nem egy 15 cm kicsi vagy nagy? féle!!

Nos nézzünk engem:

Rosszfiú vagyok mert:osztálytársaimmal korombeliekkel nem agyok annyira tisztelettudó,kicsit paraszt vagyok néha csúnyán beszélek kicsit kötözködős vagyok,alkoholt fogyasztok ,rocker vagyok <-bár ez is hülye általánosítás hogy egy rocker csak paraszt lehet!!!

Jófiú vagyok mert:kiállok mások mellett,a másik háta mögött nem beszélek ki senkit,a jegyeim nem rosszak,tisztelettudó vagyok a tanárokkal és a felnőtekkel!!!

Ez alapján én mi vagyok????

AMúgy szerintem a jófiú az aki szívében jó és olyan mindegy hogy milyen a külseje vagy hogy mit csinál a saját testével!!!

Rosszfiú :aki paraszt bunkó ,nem normális,társadalomba nem illő ember!!!

2010. nov. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

így van...

különbséget lehet úgy kellene tenni:

suttyó-egoista-k*rvanagyapofámdehabefenyítenektelesz*romagatyám-gerinctelentrágyahalom


meg


a "másik".

2010. nov. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Volt börtönben, verekedős, keresi a balhét, mindenkivel kötekedik, bunkózik.
2010. nov. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!