Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mi a jobb? fickótípuso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a jobb? fickótípusok, de nem a jófiú/rosszfiú mintára. érdekes lesz

Figyelt kérdés

1. hihetetlenül okos srác, de számító/rafinált, azaz, benne van a pakliban, hogy felhasznál titeket valamire, és mivel elég okos, ezért nem az érzelmei vezérlik, ha úgy érzi, sérülhet, elárul.

2. eszméletlenül nagyszívű srác, rajong értetek, szeret titeket, még akkor is mellettetek áll, mikor senki. mivel az érzelmei vezérli, gyakran kiborul a bili, és veszekedések várhatóak, de a végén mindig a szív győz, és kibékültök. nem túl okos, átlagos értelemmel bír, de az érzelmei annyira felülírják szerelemkor az eszét, hogy néha hajlamos a vakságra.

3. átlagsrác, különösképp nem szeret titeket, jól elvagytok vele, teljesen átlagos kapcsolat, előbb-utóbb unalomba fúl.

4. nagydumás, ám minden szava megkérdőjelezhető, nem túl megbízható, de nem rosszindulatú. néha eltűnik, néha feltűnik, néha úgy tűnik, szeret, de néha... hát... tudomást sem vesz rólatok.

5. egy agresszív állat, a testiség érdekli csak, nagyjából megtesz értetek mindent, viszont, ha rosszat tesztek vele, akár hajlamos a bosszúra, és a testi erőszakra is...


Melyik a legszimpatikusabb, melyik a legunszimpatikusabb? Melyikkel milyen kapcsolatot képzeltek el?


2010. dec. 29. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:

1.: az ilyenek nekem unszimpatikusak.

2.: szeretem az olyan fiúkat, akik mindig mellettem álnak. Nekem ő a legszimpibb :)

3.: na itt pont az unalom miatt nem :D elég nyüzsgő vagyok, és ha nem szeret, miért is próbálnék összejönni vele?

4.: pontosan ismerek egy ilyet, ő az a minden-lánynak-bejön típus :D nem igazán rajongok az ijenekért, bár... :P

5.: Na ezeket kifejezetten kerülöm.

Ha sorrendet kéne felállítani (szimpatikus>unszimpatikus) akkor: 2,4,3,1,5

15/L

2010. dec. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Dilettáns döggomba ***** válasza:

Több lehetőség nincs? Mert akkor az elsőt választom, ugyanis nehéz lesz túltennie az én észjárásomon. :D


Hisztis második pasi kilőve, az olyanoktól behányok.


A harmadikat te is leírtad, tök uncsi.


A negyedik flegma, minek? Dísznek jó a kép is a falon.


Ötödik is kilőve, mert nem vagyok elég erős, és könnyen török. Visszaagresszívkodnék neki simán, de úgyis én húznám a rövidebbet.

2010. dec. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Мirkó ***** válasza:
Most csak azért írok ide mert kíváncsi vok azt a típust amelyik én vok hányan választanák ^^
2010. dec. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Mirkó, ez baromira függ az életkortól. :D
2010. dec. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1:háát...ez valahogy nem szimpatikus... :S

2:első helyre ezt raknám

3:ha csak szórakozásra vágyok ez is megteszi, de csak "nagyvégső" esetben

4:ezt sajnos nem tudom besorolni.

5:engem nem fog verni senki az biztos...ide kb ennyi a véleményem


de van egy igaz mondás : a külső megfog, a belső megtart :D itt egyik srácról se tudom hogy néz ki. és bizony az óriási fordulatokat tehet itt.


ja és am egyik típus se szimpatikus

2010. dec. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A legszimpatikusabb:


1 - ő az egyetlen a felsoroltak közül,aki szereti is a párját feltétel nélkül, ami nagyon fontos.


a többi elég kiábrándító. Nem lennék boldog egyikkel sem.


22l

2010. dec. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hmm... az első, aki feltétel nélkül szeret?
2010. dec. 29. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!