Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy a nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy a nagyobb méretű tamponok "ártanak" a hüvelyizmoknak?

Figyelt kérdés
Csak az első napon nagyon erős a vérzésem, ezért csak az első nap szoktam a legvastagabb típusú tampont használni, utána csak normált. Ez nem fog ártani a hüvelyizmoknak? Ez befolyásolhatja a szexuális életet?
2010. jún. 12. 02:02
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, akkor megnyugodtam:))
2010. jún. 12. 02:30
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem is erős a vérzésem - a legtöbbször. Teljesen normális, orvos(ok) is megmondták, hogy minden nőnek más, nem vagyunk egyformák.


Én az első pár napban a narancssárga ob-t használom aztán a vége felé a citromsárgát.

A legerősebb a zöld (super plus) na én azt szoktam az első 4-5 napban éjjel. + always éjszakai betétet még mellé/alá.


Muszáj mert különben vagy átázok vagy előre reszketek, hogy át fogok ázni ezért nem alszom csak fekszem és a fenekemet fogdosom nem-e nedves a nadrágom :DDD


Én nem vettem észre változást bár az is igaz, hogy nekem ugyanolyan ez a vastag is nem érzem kényelmetlennek max néha a felhelyezést. Mert ha előtte nagyon megtöröltem magam pisiléskor akkor ugye elég száraz és... na szóval gondolom mindenki tudja miről van szó.


Nem hiszem, hogy nagy gondot okozna, én is aggódtam emiatt de nincs mit tenni, egyedül így érzem magam biztonságban. (Azelőtt többször melléfolyt már sajnos)


Most is azt használok amúgy :PPP Kár, hogy nem adják ki új szárnyas változatban ezt is, mint a másik 2t. :DD na jó, túl sokat p.fázok.

2010. jún. 12. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nos akkor kezdjük az elején.Három óránál tovább benthagyni egy tampont baromi egészségtelen,mert ugye a kifolyt vér elkezd mindenféle kémiai reakcióba lépni(rothadni),és komoly károkat okoz a hüvelyflórának.Tehát éjjelre semmiképpen sem javaslok tampont.A betét pedig,ha jó fajtát használsz és olyan bugyival,ami rendesen rád tapad, nem mozdul el.Próbáld ki a naturella betéteket.Nagyon jól ragadnak,vékonyak,nagy a nedvszívó képességük, pamut a borításuk,és ezért nem fülled bele a nunusod.Mióta ezt kipróbáltam azóta nem használok tampont.
2010. jún. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem akarlak lelombozni, de ennyire azért ne nyugodj meg.

A Kriston-intimtorna egyik alapja, hogy a hüvelyizmok formába hozásához legelőszöris fel kell hagyni a tamponhasznáalttal, mert tágítja a hüvelyt, ahogy folyamatosan nyomja az izomzatot órákig. Tehát igen, a angyobb méretű igen sokat árthat. Szerintem inkább állits be magadnak ébresztőt, egyszer ki lehet bírni, hogy fel kell kellni, késöbb még megköszönöd magadnak :)

2010. jún. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

ha havonta használos, azt is az első 2napban

akkor attól tuti nem lesz bajod!!

2010. jún. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!