Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már külső szemlélőkén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már külső szemlélőként ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Butan megfogalmazott kérdés de arra gondolok hogy voltatok e már olyan helyzetben egy csoporttars, kollega, vagy egy ismerossel hogy idegen emberek vagy kevesbe azok megjegyzeseket tettek ratok? Szexualis illetve kapcsolatbeli velemenyek, olyanra gondolok hogy külső szemlélőként lehet valaki jobban látja két ember közötti vonzodast kémiat?


Hasonlo helyzetben vagyok egy csoporttarsammal akarhanyszor egymas melle vagy tarsasagba kerulunk beszelgetunk de altalanos dolgokrol, vagy ha szimplan egymas mellett allunk sokan szova teszik hogy van e koztunk valami és hasonlok.

Nem igazan ertem, mert van tapasztalatom mindig meglatom hogy ha valaki akar tolem valamit olvasni lehet a szeméből viselkedéséből, de ennel az illetonél nem tudok semmit sehova se tenni, nem is tudom hogy akarom e csak erdekesnek talalom hogy nem egy ember jegyezte már meg az ilyesfajta dolgokat!


N


2018. ápr. 8. 20:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Középsuliban, OKJ-n és egyetemen is volt már olyan, hogy sok időt töltöttem 1-1 lánnyal, ezért jó páran kitalálták, hogy alakul köztünk valami. Egyik ilyen lánytól sem akartam semmit.
2018. ápr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!