Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Téged zavarna, ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged zavarna, ha kiderülne, hogy a párod biszexuális, de titkolta előled, mert félt, hogy szakítanál vele?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 8. 22:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Igen zavarna! Szóval sose derüljön ki, vagy inkább az elején közölje és akkor eldönthetem hogy folytatom e vele vagy sem.
2018. ápr. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Zavarna. Nem folytatnàm a kapcsolatot
2018. ápr. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Zavarna. Szerencsére az én párom hamar bevallotta :D
2018. ápr. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Az zavarna, hogy kinézné belőlem, hogy ilyen miatt elhagytam volna, mert ez azt jelenti, hogy egyáltalán nem ismer és nem bízik meg bennem, így meg semmi értelme a kapcsolatnak.
2018. ápr. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt,hogy bisexuális még elfogadom,de azt hogy titkolózik elöttem,azt nem tudnám elfogadni. Mondjuk függ attól is,hogy mennyi ideig titkolta. Az biztos hogy egy komoly beszélgetés következne,s ettől függően majd elválil hogyan lesz tovább.
2018. ápr. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A férfiaknak az első gondolata ilyenkor a "húha, hármas!" szóval a legtöbb férfit nem zavarja szerintem.

Engem mondjuk nagyon zavarna, ha kiderülne, hogy több nővel volt dolga mint nekem.

2018. ápr. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna, de a körülmények függvénye is: Mennyi ideig titkolta? Mi már együtt voltunk e mikor erre rájött, hogy biszex vagy még előtte? Stb. Szerintem sok bezsélgetéssel nem lenne belőle nagyobb gond.
2018. ápr. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Azt feltételezve, ha lenne párom:

Engem zavarna. Ha elmondta volna a kapcsolatunk előtt, akkor össze sem jövünk. Így biztos szakítanék, mert nálam kizáró ok lenne.

2018. ápr. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Elfogadnám, csak miért kellett sokáig várni vele, mikor már elmondhatta volna az elején. Egy nagyobb beszélgetés következne, de csak emiatt nem hagynám el. F
2018. ápr. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én sem hagynám el.Nem örülnék neki.

Főleg ha meg is akarná élni ezt a vágyát.

Nő vagyok, nem vágyom 2fiu 1nő felállásra, biztosan zavarna ha együtt akarna lenni másik férfivel.

Nem lenne könnyű helyzet.

2018. ápr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!