Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még full hetero férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még full hetero férfiak?

Figyelt kérdés

Sajnos elszakadt nálam a cérna. Kettő fiű udvarolt az elmúlt fél évben nekem az egyetemen, mind a kettő szimpatikus volt számomra, de igazából egyikkel se jutottunk tovább a puszin. Még jó is, hogy így alakult, mert kiderült, hogy mind a kettő biszex fiú és hát van pasijuk is, akivel időként este sikálnak.


Az ismerőseim között már-már megszámolhatatlanná vált a biszexuálisok és a melegek száma. Egyszerűen nem értem mi történik manapság a férfi társadalommal.


Kezdem magam elveszettnek érezni azáltal, hogy a FÉRFIAKBA vetett hitem is elveszik.


Számomra párkapcsolat csak full heteroval lehetséges, mert nekem fontos a monogám, megbízható kapcsolat. Az utóbbi egy hétben több a témával kapcsolatos kellemetlen hatás ért engem érzelmileg, ezért is tettem fel a kérdést.



2018. márc. 31. 00:52
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
97%
Sztem ez csak nallad van igy hogy nem talalsz heterokat
2018. márc. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy béna vagyok, de határozottan nő a melegek és a biszexuálisok száma, így egyre nehezebb teljesen hetero embert találni.
2018. márc. 31. 01:04
 3/45 anonim ***** válasza:
67%

Vannak.


Amugy mi a bajod veluk? Nekem semmi.

2018. márc. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
53%
Marmint a melegekkel nincs bajom.
2018. márc. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
73%
Biszexuális férfi vagyok, és soha nem csinálnék olyat, hogy szédítek egy nőt, miközben barátom van. Teljesen monogám és férfias is vagyok, egyszerűen csak úgy alkotott meg a természet, hogy férfit és nőt is tudok szeretni.
2018. márc. 31. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
59%
Vannak, csak te a "cukifiúkra" gerjedsz. Bár meg tudom érteni az elferdülőket annyiban, hogy a mai nők nagyon lehúzóak tudnak lenni érzelmileg, és persze anyagilag is... csak hát ahhoz kell valami alap, hogy férfire gerrjedjen, viszont én csak nőkre gerjedek :/
2018. márc. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
Semmi bajom nincs velük, csupán nem szeretnék velük párkapcsolatba kerülni. Barátként elfogadom őket, tőlem sikálhatnak a WC ajtóval is, csak engem kerüljenek el, mint nőt (A biszexek).
2018. márc. 31. 01:14
 8/45 anonim ***** válasza:
48%

#2

Akkor ezek szerint ezt nem csak én vettem észre. Én szándékosságot látok emögött. Züllesztést.

2018. márc. 31. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
Mindig is voltak melegek is, biszexek is. Teljesen természetes volt az életben. Valamilyen szinten érthető is, hogy vannak, kellenek, DE KÖNYÖRGÖM! Merészen állítom, hogy 10 év alatt megszázszorozódtak. Mi az isten van mostanában???
2018. márc. 31. 01:19
 10/45 anonim ***** válasza:
13%
Igen, nyilván mindig is voltak, mert előfordul az állatvilágban is, de ami ma megy, az biztos, hogy nem egy természetes folyamat. Ezért is mondtam, hogy én szándékosságot látok emögött.
2018. márc. 31. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!