Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már ilyen helyzetben?És ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú..már régóta beszélgetünk , találkozgatunk de nem lép semmit..múltkor mondtam neki hogy szeretném több lenne mint egy barátság ha benne lenne ezt mondta: hogy még nem áll készen rá..

de kihívogat sétálni ugyan úgy.. Mondta barátnőmnek hogy ennyit még nem gondolkozott egy lányon h össze jöjjön velem..mert azt mondta nem akar átvágni engem meg ő is fél mert az exe múltkor jól tönkre tette..:/ szóval nem tudom mi legyen:/ mert nekem nagyon tetszik .. igaz nem volt még csók semmi..de mondta is h mennyünk moziba csináljunk közös programokat stb..:/ szerintetek mit tegyek?


2010. jún. 12. 08:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
szerintem várj..ne érezze,hogy rajong utána..legyél türelemmel.
2010. jún. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
hát igen..nem akarok rajongani..csak várni se akarok sokat ha ő nem gondolja komolyan ezért nem tudom mi egyen..
2010. jún. 12. 08:13
 3/24 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok, csak ebben a történetben, a srác szerepe az enyém.:D

És én azért "csinálom ezt vele" mert volt egy hosszabb kapcsolatom, ami után kb egy évig, nem volt komoly kapcsolatom, minden időmet magamra fordítottam, és ebbe bele szoktam. Most felbukkant egy lány, aki igazából vár rám, de nekem meg nem tudom, hogy menne a kapcsolat. Ez nálunk kb 4-5hónapja megy. Ebből kiindulva, azt hiszem, elhiheted, h nekem is elég kellemetlen a helyzet, mivel szeretném én is a kapcsolatot, mégse tudom elkezdeni. Ő csak vár, és egyre türelmetlenebb, és egyre jobban érzem úgy, h ezt nem tudom tovább húzni, mert lassan választás elé kerülök. Szval, kellemetlen ez neki is. Várj amíg jónak látod, amíg van türelmed, és amíg nem érzed ezt "megalázónak" h lány létedre te "udvarolsz". Ha valamelyiket már így érzed, akkor "jogod" van továbblépni, vagy afelé, h elfelejtsd, vagy h egy kapcsolat legyen belőle...szval, kell magadban meghatározni egy pont, amíg mehet, ha elérte, akkor jöhet a válaszút, mert hidd el, magától, csak húzódik.:)

24/f

2010. jún. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Huu nálunk is 4-5 hónapja ez megy..de nagyon rossz mert télleg nem tudom hogy csak húzza-e vagy télleg megakarja próbálni..:) Mondjuk azt tisztelem benne hogy nem csak kihasználni akar ! meg érted így udvarolni se akarok..lány létemre :/:/ de nem akarom azt se hogy hónapok keresztül ez mennyen még mert várni se jóó :/::/ szerinted mondjak neki valamit hogy akkor hadjuk egymást ha nem akar semmit vagy adjak neki még kis időt hogy eldöntse?:/
2010. jún. 12. 09:34
 5/24 anonim ***** válasza:

Vicces lenne, ha egymásról beszélnénk...:D

Mondd el neki, a problémádat, és h emiatt te ebben a formában, nem akarod folytatni. Hagyj neki pár napot, amit azért töltsetek együtt. Bár, így is meg fog próbálni kibújni a választás elől, de ne hagyd!:D

Sok szerencsét!

(Ha mégis egymásról beszélnénk, akkor nem érvényes amit írtam.:D)

2010. jún. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

okés :D:D::D háát kitudja lehet télleg egymásról beszélünk :|:|


remélem bejön amit mondtál !! köszönöm hogy segítesz :)

2010. jún. 12. 10:12
 7/24 anonim ***** válasza:
Megtudhatom, melyik megyéből..??:D
2010. jún. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
áá nem merem elmondani mert és ha te vagy:O:D
2010. jún. 12. 12:26
 9/24 anonim ***** válasza:

Ha én vagyok, az az én, akkor elmegyek hozzád, és bevallom az érzéseimet, rózsákkal, csokival, térden állva.:D

És akkor, mindenkinek elmondhatjuk, h milyen különlegesen kezdődött a kapcsolatunk...éés satöbbisatöbbi...:D

Megéri...;)

2010. jún. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
utolsó: ez hatalmas volt, jó arc lehetsz :D
2010. jún. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!