Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok defektes, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok defektes, hogy nem feltétlen akarok minden nap beszélni azzal, akit szeretek?

Figyelt kérdés

Nagy a szabadságigényem és nekem nagyon hamar unalmassá válik egy kapcsolat, ha minden nap csetelni, beszélni “kell”. Sokkal izgalmasabb, ha nem megszokásszerűen vagy kötelességből keressük egymást, hanem amikor tényleg hiányzik a másik és van is miről beszélni. Más is van így ezzel?

21N



2018. ápr. 9. 19:04
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Meg nekem az is kell ehhez, hogy ne éreztessék velem, hogy teljesen odavannak értem, hanem legyen egy kis misztikusság az egészben, sose legyek 100%-ig biztos a dolgokban, mert abban nincs semmi érdekes.
2018. ápr. 9. 19:06
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

A kérdés nekem már önmagában hibás, hiszen ha szeretek valakit, akkor nem érzem kényszernek a kommunikációt és érdekel, hogy mi van vele, hogyan telt a napja vagy egyszerűen csak hallani szeretném a hangját. Persze egymáson lógni sem kell, de mindenkinek mások az igényei.


Egyébként hadd' kérdezzem meg, ha esetleg úgy alakul, hogy összeköltözöl majd valakivel, akkor azt hogyan képzeled el?

2018. ápr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond, akkor keress egy ugyanolyan pasit, mint te és akkor ebből nincs gond.

Akkor van gond, ha teljesen más az igénye két embernek.

2018. ápr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Ha én szeretek valakit, akkor lényegében mindig vele szeretnék lenni. Ha a misztikusság azt jelenti, hogy soha nem tudhatom, hogy áll velem, akkor azt kösz, nem!
2018. ápr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

"hanem legyen egy kis misztikusság az egészben, sose legyek 100%-ig biztos a dolgokban, mert abban nincs semmi érdekes."


Ezt hívják egonak vagy ha úgy tetszik, játszmázásnak, de annak az egyik fél mindig megissza a levét, pontosabban az, aki többet érez a másik iránt. Ha tiszta és őszinte érzéseim vannak, nem játszmázok.

2018. ápr. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#4 Épp ezért érzem magam furának :/ Nekem attól izgalmas egy kapcsolat, ha kicsit kiszámíthatatlan...igazából 2-3 éve nemis volt hosszútávú kapcsolatom, csak kalandok. Most viszont 1 hónapja megismerkedtem egy sráccal, akibe nagyon beleszerettem, most ez a kezdeti kicsit bizonytalan időszak még nagyon tetszik, de félek, mi lesz később. Nem akarok ráunni.
2018. ápr. 9. 19:21
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, te vagy defektes.
2018. ápr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De hogy lehet ezen változtatni? :D Elképzelhető, hogy azért van kötődésfóbiám, mert a szüleim elváltak apum viszonya miatt(illetve többek között amiatt)? Lehet félek az elköteleződestől?
2018. ápr. 9. 19:43
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, elképzelhető, hogy azért vagy ilyen, mert láttad szüleid példáját.

A szülők mutatják úgymond a példát a gyerekek felé, ami nagy hatással van a gyerek későbbi felnőtti életére.

Mivel a problémát felismerted, ezért jó úton jársz afelé, hogy megold ezt és teljesen másképp viselkedj.


Olvass pszichológiai, párkapcsolati és önismereti témában könyveket.

2018. ápr. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagy alkalmas párkapcsolatra.
2018. ápr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!