Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok defektes, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok defektes, hogy nem feltétlen akarok minden nap beszélni azzal, akit szeretek?

Figyelt kérdés

Nagy a szabadságigényem és nekem nagyon hamar unalmassá válik egy kapcsolat, ha minden nap csetelni, beszélni “kell”. Sokkal izgalmasabb, ha nem megszokásszerűen vagy kötelességből keressük egymást, hanem amikor tényleg hiányzik a másik és van is miről beszélni. Más is van így ezzel?

21N



2018. ápr. 9. 19:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ilyenről én még nem is hallottam...
2018. ápr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem erre valaki azt mondta, hogy depressziós vagyok, amiért "nem érdekel" a másik és forduljak szakemberhez... Pont ugyanolyan szituációban vagyok mint te, a gyerekkorból hozott minták alapján, kor alapján is stimmelsz. Akár bele is magyarázhatjuk, hogy amiatt van ez a kötődési problémánk, ha nevezhetjük így. Képtelen vagyok ennyire függni mástól, kell a szabadság érzete (és ez nem azt jelenti, hogy nem szeretem vagy akármikor megcsalnám). Ha a másik fél olyan, hogy túlságosan próbál lekorlátozni, akkor én ott már rosszul érzem magam.

Könnyű mondani, de olyan embert kell találni, akinek ugyanannyira fontos az "énidő", mint a közösen eltöltött idő; és nem csetfüggő. :)

2018. ápr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Huha, mintha csak en irtam volna :) Detto igy vagyok, annyi kulonbseg, ha valaki tetszik kepes vagyok en irni, en lenni sok, de ha mar nekem irnak folyton az sok, sot ha akiert futok, megkapom, akkor mar elbizonytalanadom, hogy tenyleg akarom vagy nem. Es a legtobb kapcsolatomat azzal rontom el, hogy az elejen en vagyok a sok, mert mar eleve olyan pasival jovok osze, akit nehezebb megkapni..es en vagyok sok, mikozben ha magamba nezek, akor en is szabadsagot akarok..de mindig keson gondolkodom. Ha gondolod irj privatot
2018. ápr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!